Ana Sayfa Turlar Oteller Gemi Turları Servis Hizmetleri Diğer Hizmetler Uçak Bileti Videolar Hakkımızda İletişim Giriş Yap

BURSA- ULUDAĞ-CUMALIKIZIK
Tur Fiyatı : 215TL
Ulaşım : Katılımcı Sayısına Göre Lüx Araçlar İle
    2 GÜN+ 1 GECE YP. KONAKLAMALI
Tur Açıklaması  

Gezi Tarihi                                                                                                                                              

26-27 OCAK 2018
Hareket Saati

KÜÇÜKKUYU   : 05:45

ALTINOLUK    : 06:00

AKÇAY          : 06.30

EDREMİT       : 07:00

 
Tur Programı
 

26 OCAK 2018

ULUDAĞ’ DA KAYAK GÜNÜ


              Sabah saat 06:00’ da hareket ediyoruz. Balıkesir – Susurluk’ da vereceğimiz molanın ardından yolumuza devam ederek, ülkemizin en iyi kış turizmine sahip yerlerinden biri olan ULUDAĞ’ a doğru yola çıkıyoruz. Karla kaplı orman yolundan dağa doğru süren yolculuğumuzun ardından, oteller bölgesi olarak da bilinen Uludağ Meydanı’ na ulaşıyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kayak ve snowboard yapabilir, telesiyej ile zirveye çıkabilir, sıcak şarap veya sıcak salep içebilirsiniz. Saat 16.00 de belirlenen buluşma yerinde otobüsümüzde buluşularak konaklama yapacağımız 5* Almira Termal Otele doğru yola çıkıyoruz. Otele yerleşme, akşam yemeği ve konaklamalı.

27 OCAK 2018 CUMARTESİ

CUMALIKIZIK – YEŞİL TÜRBE – EMİR SULTAN – ULU CAMİİ – KOZAHAN


           Otelde alacağımız kahvaltıdan sonra otelden ayrılıp, ilk önce Uludağ’ın kuzeyindeki dik etekler ile vadiler arasında kalan CUMALIKIZIK Köyüne gidiyoruz. Köyde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarını ve Etnografya Müzesi’ni geziyoruz. Bu şirin köy gezimizin ardından Bursa merkeze ulaşıyoruz. Öğle yemeği molamızdan sonra ilk durağımız YEŞİL BURSA’ nın simgesi olan YEŞİL TÜRBE ve EMİR SULTAN’ ı ziyaret ediyoruz. I. Bayezid tarafından 1396 - 1400 yılları arasında yaptırılmış olan ULU CAMİ' nin bilgilerini rehberimiz eşliğinde hem dinleyip hem de Ulu cami ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. KOZA HAN’ da alışveriş için serbest zamanımızın ardından Edremit'e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 5 saatlik bir yolculuktan sonra  siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve yeni turlarımızda sizleri tekrar aramızda görmek umuduyla vedalaşıyoruz.

Başka bir organisazyon'da görüşmek dileğiyle...

 

 
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler   Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

*Almira Otelde Konaklama

*Sabah Kahvaltısı+Akşam Yemeği

*Ulaşım Bedeli

*Rehberlik Hizmeti

*Araç İçi İkramlar

*1618 Nolu Seyahat Sigortası

 

*Öğle Yemeği

*Müze&Ören Yerleri Giriş Ücretleri

*Ekstra Harcamalar

EKSTRA ÜCRETLER                                                                                                                                                                                      

 

*KAYAK TAKIMI GÜNLÜK KİRA BEDELİ: 30 TL ‘’den itibaren
*SNOW BOARD GÜNLÜK KİRA BEDELİ: 50 TL ’den itibaren
*KAYAK KIYAFETİ GÜNLÜK KİRA BEDELİ: 30 TL’den itibaren
*KAYAK DERSİ: 85 TL ( GRUP FİYATI ), 125 TL ( ÖZEL DERS 1 SAAT ) ’den itibaren
*ÖNEMLİ: YUKARIDA BELİRTİLEN ÜCRETLERİN TAMAMI GÜNLÜK VE KİŞİ BAŞI ÜCRETLER OLUP EKSTRA OLARAK MİSAFİRLER TARAFINDAN BÖLGEDE ÖDENECEKTİR.

Geziye Gelirken

*Rahat Ayakkabı / Turun özelliğine uygun kıyafet

*Varsa Kullanılan İlaçlar

*Fotoğraf&Video çekimi yapılacaksa ilgili malzemeler

 
Açıklama
 Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.
 
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.
Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

 

Tura yapılmış yorumlar  

Bu tura hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun.
Yorum Ekle
İsim
Yorum
 
Tur Resimleri  
Ön Rezervasyon Talep Formu  * Rezervasyon işleminin tamamlanabilmesi için lütfen size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini eksiksiz doldurunuz. Aksi takdirde rezervasyon talebiniz geçerli olmayacaktır.
Adı Soyadı
Adresi
E-Posta
GSM
Ev Telefonu
İş Telefonu
Açıklama
 
   Sayın tur Dostlarımızın Dikkatlerine.... 
||
|
 

Tasarım & Programlama
© 2017, Tüm Hakları Saklıdır

gayemtur.com|info@gayemtur.com

Site Haritası | Kullanım Sözleşmesi|54.234.0.2

Yurt İçi Turlar

Yurt Dışı Turlar

Gayem Tur - BURSA- ULUDAĞ-CUMALIKIZIK