BOZCAADA

1 Kişi : 130


Her Gün - GÜNÜBİRLİK- YEMEKSİZ
Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle
Akçay : 07:00 Altınoluk : 07.30 Küçükkuyu : 07:45 Not: Saatler, hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.
Bu Turu Paylaş
Yorumlar
Turla ilgili hiç yorum yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın
Tur Programı

Ünlü Filozof Heredot'un "Tanrı,insanlar uzun ömürlü olsunlar diye Bozcada'yı yaratmış"dediği ADA...

 

      Türkiye'nin köyü bulunmayan tek ilçesi ...
           Üzüm bağları,  serin denizi, bozulmamış doğası, nefis minik koyları ve güneşin batışının  güzelliğiyle ünlü dünya güzeli adacık... Tenes'in adası Thenedos (Bozcaada)         

  07:00  de Akçay 'dan Bozcaada'ya hareket ediyoruz. Geyikli iskelesinde verdiğimiz kahvaltı molamızda kendi imkanlarınızla kahvaltınızı yapıyorsunuz. Ayrıca oradan da kahvaltınızı alabilirsiniz.

 09:00  feribotu ile Bozcaadaya geçiyoruz. Çiçek ve sarmaşıklarla bezenmiş ada sokaklarını ve şirin rum evlerini gezip fotoğraflıyoruz. Ortodoks ve Meryem ana kilisesi geziliyor.  

       Adanın meşhur domates reçeli üreten fabrikasına gidiyoruz. Burada adanın meşhur domates reçeli üretiliyor , reçel tadımı yapılıyor. Reçel tadımı yapıldıktan sonra isteyen reçel alışverişi yapabiliyor.

          Daha sonrada Bozcaada'nın meşhur Akvaryum Koyu ziyaret ediliyor. Orada bir fotoğraf çekimi ve izleme noktasında mola verdikten sonra Aya Paraskevi Şapeline iniliyor. Ayazma plajına inerken sağ tarafta 8 büyük çınar ağacının altında küçük bir şapel, iki küçük yapı ve çift oluklu bir çeşmeden oluşmaktadır. Herkes oradaki kutsal sudan içebiliyor. Daha sonra meşhur tüm ünlülerin geldiği ayazma plajına gidiyoruz. Ayazma plajında şirketimizin anlaştığı en güzel restaurantta en az 2.30 saat yüzme ve yemek molası veriyoruz.

            Yemek menüsü : Çipura balık , ızgara köfte , tavuk şiş , kişi başı çoban salata , su ve çay.  (EKSTRADIR) 

Daha sonra  üzüm bağlarını ziyaret edip adanın en meşhur kekik kokularını aldıktan sonra adaya dönüyoruz.  Adada çay molasından sonra size  2 - 2.30 saat adada dolaşmanız için serbest zaman veriyoruz. 17:00 feribotuyla dönüşe geçiyoruz. 19.30 da Akçaydayız... 

 Bir başka  organizasyonda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz. 

Tur ücretine dahil olan ve olmayan hizmetler
Ücrete Dahil Olanlar

*Feribot ücreti 

*Lüks araçlarla ulaşım

*Rehberlik Hizmeti

*1618 No’ lu Zorunlu Seyahat Sigortası  

Ücrete Dahil Olmayanlar

*Müze ve ören yeri ücretleri 

*Tüm kişisel harcamalar 

*Sabah Kahvaltısı 

*Öğle Yemeği

Gelirken

 * Mayo/Havlu/Şapka/Spor Ayakkabı/Mevsim koşullarına göre hırka bulundurmanızı tavsiye ederiz.

 * Varsa ilaçlarınız.

Önceki Turdan Görüntüler
Açıklama

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-6 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir. 

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Türkiye'nin ve dünyanın her yerine ekonomik uçak bileti.
@
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@gayemtur.com'dan bize ulaşabilirsiniz.