EDİRNE TURU

1 Kişi : 140


7 ARALIK - Günübirlik - YEMEKSİZ
Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle

Bu Turu Paylaş
Yorumlar
Turla ilgili hiç yorum yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın
Tur Programı

MERİÇ NEHRİ – II.BAYEZID KÜLLİYESİ-SAĞLIK MÜZESİ-SELİMİYE CAMİ 

 

Lozan Barış Antlaşması`yla Türk topraklarına katılan, Osmanlı İmparatorluğu`na başkentlik yapan Edirne`deki gezimize Meriç Nehri kıyısında kahvaltıyla(Yeşil Sera Restoran) başlıyoruz. Kahvaltının ardından Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu geziyoruz.
Buradaki gezilerimizin ardından 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği II. Beyazid Külliyesi ve Sağlık Müzesini geziyoruz. Edirne`nin ünlü Deva-i Misk tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri, Edirne`nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunlarından almak için serbest zaman ve öğle yemeği molası veriyoruz (öğle yemeği toplu olarak grupla beraber ekstra olarak alınacaktır). Ardından Mimar Sinan`ın “Ustalık Eserimdir” dediği Selimiye Camisini geziyoruz. Üç Şerefeli Cami ve yazılarıyla ünlü Eski Camii (Ulu Camii), Bedesten ve Arasta Çarşısı gezilerinden sonra EDREMİT’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Tur ücretine dahil olan ve olmayan hizmetler
Ücrete Dahil Olanlar

*Ulaşım Bedeli

*Rehberlik Hizmeti

*Çevre Gezileri

Ücrete Dahil Olmayanlar

*tüm yiyecek ve içecekler

*Müze-Ören giriş ücretleri

Gelirken

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın!

Düzenli kullanılması gereken ilaçlarınızı yanınızda getirmeyi unutmayın!

Açıklama

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Türkiye'nin ve dünyanın her yerine ekonomik uçak bileti.
@
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@gayemtur.com'dan bize ulaşabilirsiniz.