GÖKÇEADA TURU

1 Kişi : -


HAFTADA 3 GÜN - 2 Gün 1 Gece Y.P Konaklamalı
Feribot & Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle
AKÇAY :05:30 ALTINOLUK :06:00 KÜÇÜKKUYU :06:30 Not: Saatler, hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.
Bu Turu Paylaş
Yorumlar
Turla ilgili hiç yorum yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın
Tur Programı

 ''  Türkiye'de Güneşin En Son Battığı Yer  ''
 

     Kültür,doğa ve deniz keyfi

 

1.GÜN: DENİZ VE ŞİFALI ÇAMUR BANYOSU, GÜNEŞİN BATIŞI

      Gökçeada ya geldikten sonra otelimize yerleşiyoruz..kısa sürede denize gitmek üzere hazırlanıyoruz. mayolarımızı giyip otelin lobisinde toplanıyoruz.. Öğle yemeği için restaurantımıza gidiyoruz.

         Yemekten sonra,Aydıncık sahiline gidiyoruz..burada çamur banyosu ve aydıncık sahilinde (adanın en güzel plajı) denize giriyoruz.Çamur banyosu ve denizin tadını gün boyu çıkarıyoruz. Akşamüstü duş almak için otelimize geliyoruz.

     Duşlarımızı aldıktan sonra güneşin batışı izlemek için Kaleköy e gidiyoruz.güneşin en son battığı noktadan,  eşsiz manzaranın keyfini çıkartıyoruz.. Akşam yemeği için restaurantımıza gidiyoruz.  Yemekten sonra isteye göre kordon da serbest geziyoruz.

Belirlenen bir saatte otelimize gidiyoruz..

      Not: Deniz ve (dileyenlerin) şifalı çamur banyosu süresi ortalama: 2.30 - 3 saat

 

 2. GÜN: TAMAMEN TARİHİ VE KÜLTÜREL GEZİ

       Sabah otelimizde  açık büfe kahvaltı yapıyoruz.

Kahvaltıdan sonra odalarımızı boşaltıyoruz. Zeytinli köyü'ne gidiyoruz… Burada meşhur dibek kahvesinden tadıyoruz. Ayrıca burada bulunan tarihi ve kültürel özelliklere sahip olan Rum evleri, kilisesi. Çamaşırhanesi, vb. görüyoruz.

           Zeytinli köyünden sonra tepe köye gidiyoruz. Tepe köyde Rum kilisesini tarihi binalar ve adanın meşhur Rum badesini tanıyoruz. Buranında Rehber eşliğinde tarih ve kültürünü anlamış oluyoruz.

          Daha sonra dere köye gidiyoruz.  Dere köyde Rum çamaşır hanesi,mezarlıkları ve buranın tarih ve kültürünü, rehberimiz eşliğinde sokaklarını geziyoruz..dere köyü de gördükten sonra Gökçeada’nın merkezinde yemek yiyoruz.Yemekten sonra dileyenler ada kekiği , zeytinyağı gibi yerel - organik ürünlerden alabilirler. ( alış veriş)

 

       Gökçeada’ dan ayrılmak üzere feribota gidiyoruz.

 

Tur ücretine dahil olan ve olmayan hizmetler
Ücrete Dahil Olanlar

* 1 Gece Konaklamalı ( Yarım Pansiyon )

* Rehberlik 

* Ulaşım Bedeli

* 1618 No'lu Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayanlar

* Öğle Yemeği

* Kişisel Harcamalar

* Müze ve Ören yeri Giriş ücretleri

Gelirken

*Mayo/Havlu/Şapka

 *Varsa ilaçlarınız.

Açıklama

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir. 

 

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Türkiye'nin ve dünyanın her yerine ekonomik uçak bileti.
@
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@gayemtur.com'dan bize ulaşabilirsiniz.