GÖLYAZI-TRİLYE-MUDANYA-CUMALIKIZIK

1 Kişi : 160


Her Hafta Sonu - GÜNÜBİRLİK- YEMEKSİZ
Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle
Küçükkuyu - 06:15 Altınoluk - 06:30 Akçay - 07:00
Bu Turu Paylaş
Yorumlar
Turla ilgili hiç yorum yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın
Tur Programı

Misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra Balıkesir – Bursa yolu üzerinden harekete geçiyoruz. Susurluk‘da  vereceğimiz ihtiyaç molası sonrası  Trilye’ye ulaşıyoruz.

İznik Konsilinden aforoz edilen 3 papazın kurduğu şehir olarak bilinen Trilye‘ ye varış. Mübadeleden etkilenmiş olan Trilye’nin o mistik havasını eski mimariler arasından yapacağımız keyifli yürüyüşle başlatıyoruz. Faruk Çelik Kültür Merkezi Taş mektep Fatih Camii Dündar evini görüyoruz. Trilye sonrası durağımız Mudanya. Kurtuluş Savaşı’nın silahlı mücadelesini sona erdiren Mudanya ateşkes mütarekesinin imzalandığı şehirde Mütareke evini  gördükten sonra şehirden ayrılıp Uludağ’ın eteklerinde bulunan Kızık Köylerinden Cumalıkızık köyüne varıyoruz. 700 yıllık geçmişe sahip köyde Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi, Etnografya Müzesi’ni gezip dünyanın en dar aralığı olan Cin Aralığından geçmeyi deneyeceğiz. Köyde vereceğimiz alışveriş molası sonrası turumuza Ulubat Gölü üzerinde kurulmuş Gölyazı köyü ile devam ediyoruz.  Doğa ve tarihi bir arada sunan Gölyazı köyünü sahil boyunca gezip Eski Rum mimarisine sahip sokaklarında dolaşıyoruz.  Ulubat Göl'ünde sandal turu yaparak nilüfer çiçeklerine ve tarihi kalıntılara ulaşıyoruz. Eski  Rum Köyündeki süremizin sonunda dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

Tur ücretine dahil olan ve olmayan hizmetler
Ücrete Dahil Olanlar

*Ulaşım

*Rehberlik Hizmeti

 

Ücrete Dahil Olmayanlar

*Öğle Yemeği

*Mola & Alışveriş Yerlerindeki Özel Harcamalar

Gelirken

*Spor ayakkabı, mevsim koşullarını düşünerek giyinmeniz önerilir. 

*Varsa ilaçlarınız.

Önceki Turdan Görüntüler
Açıklama

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 2009 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.
 
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.
Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir. 

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Türkiye'nin ve dünyanın her yerine ekonomik uçak bileti.
@
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@gayemtur.com'dan bize ulaşabilirsiniz.