KAZDAĞLARI SARIKIZ TURU

KAZDAĞLARI SARIKIZ TURU
 • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

  1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

  2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

  3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

  4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

  5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

  6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

  7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

  8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

  9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

  10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

  11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

  12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir..
 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Değerli Misafirlerimiz, sizi belirlenen buluşma noktalarından aldıktan sonra Kazdağları'nın muazzam doğasını keşfetmek üzere eşsiz bir yolculuğa başlıyoruz. Zeytinli Köyü'nde bulunan Kazdağı Milli Parkı Danışma Ofisi'nde rehberimizi karşılayarak, serüvenimize Mehmetalan Köyü'nde bulunan Milli Park Kapısı'ndan giriş yaparak başlıyoruz.

Yolculuğumuz boyunca Kazdağları'nın zengin bitki örtüsünü hayranlıkla izleyerek, bol oksijeni içimize çekiyoruz. 25 km'lik bir tırmanışın ardından ilk mola noktamız olan Yayla Çeşmesi'nde buz gibi doğal kaynak suyundan içtikten sonra rehberimiz eşliğinde orman içinde keyifli bir yürüyüşe çıkıyoruz. Bu etkileyici yürüyüş sırasında dünyada sadece Kazdağları'nda bulunan eşsiz Kazdağı Göknarı'nı gözlerimizle görme fırsatını yakalıyoruz.

Yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra araçlarımıza binerek Kazdağı'nın zirvesine ulaşıyoruz. Uzaktan bizi karşılayan Sarıkız Türbesi'ne doğru yürüyerek ulaşıyor ve rehberimizden türbenin hikayesini dinleyerek öğreniyoruz. Sonrasında doğa yürüyüşü yaparak turumuzu tamamlıyoruz. Dönüş yolunda Zeytinli Köy Meydanı'nda çay molası verip, katılımcıları başlangıç noktalarına bırakarak bir sonraki Gayem Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. 


 Tur Açıklaması

KAZDAĞLARI SARIKIZ TURU

Kazdağları Sarıkız Turu: Doğanın Kalbinde Unutulmaz Bir Serüven

Doğanın büyüleyici güzellikleriyle dolu bir maceraya hazır olun! Gayem Tur olarak düzenlediğimiz Kazdağları Sarıkız Turu ile eşsiz bir keşfe çıkıyoruz. Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit kalkışlı muhteşem bir doğa serüvenine adım atıyoruz. Bu turumuzda keşfedeceğimiz başlıca yerler Kazdağı Milli Parkı, Yayla Çeşmesi, Kazdağı Gök Narı ve Sarıkız Zirvesi olacak.

Kazdağı Milli Parkı'nda başlayan yolculuğumuz, zengin bitki örtüsüyle süslü bu benzersiz bölgeyi keşfetme fırsatı sunuyor. Temiz havanın ve oksijenin keyfini doyasıya çıkarırken, doğanın kucaklayıcı atmosferinde huzurlu bir yolculuğa çıkıyoruz.

Yayla Çeşmesi'nde buz gibi kaynak suyunun başında mola vererek doğanın içinde ferahlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde orman içinde yapacağımız kısa bir yürüyüşte, dünyada sadece Kazdağları'nda yetişen eşsiz Kazdağı Gök Narı ile tanışıyoruz. Bu özel bitki, bölgenin doğal zenginliklerini anlamamıza katkı sağlıyor. Ücrete Dahil Olanlar
 • MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • ACENTA REFAKATİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLE YEMEĞİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR
 • Bilet Durumu: 100

750,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • KAZDAĞI MİLLİ PARKI
 • YAYLA ÇEŞMESİ
 • KAZDAĞI GÖKNARI
 • SARIKIZ ZİRVE
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • ALTINOLUK:08.30
 • AKÇAY : 09.00

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: KAZDAĞI MİLLİ PARKI, YAYLA ÇEŞMESİ, KAZDAĞI GÖKNARI, SARIKIZ ZİRVE