AYVALIK TEKNE TURU

AYVALIK TEKNE TURU
 • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

  1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

  2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

  3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

  4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

  5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

  6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

  7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

  8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

  9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

  10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

  11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

  12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir.

 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Ayvalık: Tarihin İzleri ve Doğanın Kucağında Tekne Turu

Türkiye'nin tarih kokan kentlerinden biri olan Ayvalık, kültür zenginliği ve doğanın kucaklayıcı güzellikleriyle bezeli eşsiz bir destinasyon. Gayem Tur olarak düzenlediğimiz Ayvalık Tekne Turu ile, bu muazzam şehri keşfetmek üzere siz değerli misafirlerimizi belirlediğimiz saat ve noktalardan alıyoruz.  Ayvalık'a doğru keyifli bir yolculuğa başlıyoruz.

Tekne turumuz Ayvalık'ın berrak sularında, çevresini saran 24 adanın eşliğinde başlıyor. Bu eşsiz manzara eşliğinde üç farklı koyda yapılan yüzme molaları ile sıcak günlerin serinliğini hissediyoruz. Pırıl pırıl koylarda yüzüp serinledikten sonra sınırsız balık, salata ve karpuzdan oluşan öğle yemeğimizi teknenin güvertesinde alıyoruz.

Tekne turumuzun ardından Cunda Adası'na varıyoruz. Serbest zaman içerisinde, Cunda'nın tarihi evleri arasında dolaşabilir ve Rahmi Koç Vakfı tarafından dönem oyuncakları ve eşyalarının sergilendiği Taksiyarhis Kilisesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Neoklasik mimari örneği olan taş evlerin arasında keyifli yürüyüşler yapabilir ve Ayvalık cunda adasının meşhur lezzetlerini tatma fırsatı bulabilirsiniz.

Cunda'da geçirdiğimiz keyifli zamanın ardından, Akçay'a geri dönüş yolculuğumuza Türkiye'nin ilk boğaz köprüsü'nden geçerek başlıyoruz. Rüzgarla dans eden yel değirmenlerini arkamıza alarak, günün sonlarına doğru unutulmaz bir tekne turu deneyimini tamamlıyoruz.

Gayem Tur organizasyonuyla gerçekleştirdiğimiz bu eşsiz Ayvalık Tekne Turu'nda bulunan misafirlerimizle bir sonraki organizasyonda tekrar buluşma dileğiyle vedalaşıyoruz. Sizleri de Gayem Tur ailesi olarak bir sonraki programımızda görmek dileğiyle!

 Tur Açıklaması

AYVALIK TEKNE TURU

Her gün düzenlediğimiz Ayvalık - Cunda Adası Tekne Turları, Gayem Tur farkıyla sizleri bekliyor.

Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit ve Burhaniye'den kalkan turlarımızla birlikte unutulmaz bir deniz yolculuğuna çıkıyoruz.

Tekne ile Adalar Turu'nda başlangıç noktamız Ayvalık. Her gün düzenlenen turlarımızla siz değerli misafirlerimizi Ege'nin masmavi sularında eşsiz bir serüvene davet ediyoruz. Bu turumuzda özellikle vurgulanan iki önemli durak var: Tekne İle Adalar Turu ve Cunda Adası.

Tekne İle Adalar Turu'nda, Ayvalık'ın etkileyici kıyılarına açılarak adalar arasında bir yolculuğa çıkıyoruz. Göz kamaştırıcı manzaralar eşliğinde, mavinin binbir tonu arasında denizin keyfini çıkarıyoruz. Buram buram tarih kokan Ayvalık Adaları'nda teknemiz sakin sularda süzülerek unutulmaz anılar biriktiriyor.

Cunda Adası ise turumuzun bir diğer önemli durağı. Tarihi evleri, dar sokakları ve deniziyle meşhur bu ada, ziyaretçilerine benzersiz bir atmosfer sunuyor. Cunda Adası'nda serbest zamanımızda, ada sokaklarında kaybolabilir, yöresel lezzetleri tadabilir ve tarihi mekanları keşfedebilirsiniz.

 Ücrete Dahil Olanlar
 • ULAŞIM
 • TEKNE TURU
 • ÖĞLE YEMEĞİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • ACENTA REFAKATİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO'LU SEYAHAT SİGORTASI
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

0,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • AYVALIK TEKNE İLE ADALAR TURU
 • CUNDA ADASI
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • KÜÇÜKKUYU: 08.15
 • ALTINOLUK: 08.30
 • AKÇAY: 09:00
 • EDREMİT: 09:30
 • Not: Saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: AYVALIK TEKNE İLE ADALAR TURU, CUNDA ADASI