Bozcaada Turu

Fırsat Turu
En İyi Tur
 • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
 • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu
 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Ünlü Filozof Heredot'un "Tanrı,insanlar uzun ömürlü olsunlar diye Bozcada'yı yaratmış"dediği ADA...Türkiye'nin köyü bulunmayan tek ilçesi ...
Üzüm bağları, serin denizi, bozulmamış doğası, nefis minik koyları ve güneşin batışının güzelliğiyle ünlü dünya güzeli adacık... Tenes'in adası Thenedos (Bozcaada)

07:00 de Akçay 'dan Bozcaada'ya hareket ediyoruz. Geyikli iskelesinde verdiğimiz kahvaltı molamızda kendi imkanlarınızla kahvaltınızı yapıyorsunuz. Ayrıca oradan da kahvaltınızı alabilirsiniz.

09:00 feribotu ile Bozcaadaya geçiyoruz. Çiçek ve sarmaşıklarla bezenmiş ada sokaklarını ve şirin rum evlerini gezip fotoğraflıyoruz. Ortodoks ve Meryem ana kilisesi geziliyor.

Adanın meşhur domates reçeli üreten fabrikasına gidiyoruz. Burada adanın meşhur domates reçeli üretiliyor , reçel tadımı yapılıyor. Reçel tadımı yapıldıktan sonra isteyen reçel alışverişi yapabiliyor.

Daha sonrada Bozcaada'nın meşhur Akvaryum Koyu ziyaret ediliyor. Orada bir fotoğraf çekimi ve izleme noktasında mola verdikten sonra Aya Paraskevi Şapeline iniliyor. Ayazma plajına inerken sağ tarafta 8 büyük çınar ağacının altında küçük bir şapel, iki küçük yapı ve çift oluklu bir çeşmeden oluşmaktadır. Herkes oradaki kutsal sudan içebiliyor. Daha sonra meşhur tüm ünlülerin geldiği ayazma plajına gidiyoruz. Ayazma plajında şirketimizin anlaştığı en güzel restaurantta en az 2.30 saat yüzme ve yemek molası veriyoruz.

Yemek menüsü : Çipura balık , ızgara köfte , tavuk şiş , kişi başı çoban salata , su ve çay. (EKSTRADIR)

Daha sonra üzüm bağlarını ziyaret edip adanın en meşhur kekik kokularını aldıktan sonra adaya dönüyoruz. Adada çay molasından sonra size 2 - 2.30 saat adada dolaşmanız için serbest zaman veriyoruz. 17:00 feribotuyla dönüşe geçiyoruz. 19.30 da Akçaydayız...

Bir başka organizasyonda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

 Tur Açıklaması

BOZCAADA TURU

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-6 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 Ücrete Dahil Olanlar
 • Feribot ücreti
 • Lüks araçlarla ulaşım
 • Rehberlik Hizmet
 • i 1618 No’ lu Zorunlu Seyahat Sigortası
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Müze ve ören yeri ücretleri
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemeği
 • Bilet Durumu: 99

300,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
Günübirlik
Konaklama
Konaklamasız
Konaklama Türü
Yok
 Gezi Rotası
 • Üzüm Bağları (Şarap Fabrikası)
 • Ayazma Plajı (Yüzme Molası)
 • Bozcaada Kalesi
 • Rengarenk Sokaklar
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • Hergün
 • Akçay : 07:00
 • Altınoluk : 07.30
 • Küçükkuyu : 07:45
 • Not: Saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: Üzüm Bağları (Şarap Fabrikası), Ayazma Plajı (Yüzme Molası), Bozcaada Kalesi, Rengarenk Sokaklar

Lüks Otobüsler
350,00 ₺
Vergiler Hariç: 350,00 ₺
Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklarda..
Günübirlik

Bursa

Lüks Otobüsler
550,00 ₺
Vergiler Hariç: 550,00 ₺
Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklarda..
Günübirlik

Ödemiş

Lüks Otobüsler
350,00 ₺
Vergiler Hariç: 350,00 ₺
Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklarda..
Günübirlik

İzmir

Lüks Otobüsler
1.650,00 ₺
Vergiler Hariç: 1.650,00 ₺
Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklarda..
2 Gün 1 Gece

Eskişehir