BOZCAADA TURU

BOZCAADA TURU
 • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

  1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

  2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

  3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

  4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

  5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

  6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

  7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

  8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

  9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

  10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

  11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

  12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir.

 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Değerli misafirlerimiz sizleri sabah belirlenen saat ve noktalardan alarak Bozcaada'ya doğru yola çıkıyoruz. 09:00'da Geyikli feribot iskelesinden kalkan feribot ile yarım saat süren yolculuğumuzdan sonra  Bozcaada'ya geçiş yapıyor, çiçek ve sarmaşıklarla süslenmiş ada sokaklarını ve şirin Rum evleri'ni keşfederek bol bol fotoğraf çekiyoruz. Ortodoks ve Meryem Ana Kilisesi'ni ziyaret ederek adanın kültürel zenginliklerini yakından tanıma fırsatı buluyoruz.

Bozcaada'nın ünlü şarap ve domates reçeli üretim fabrikasına uğrayarak adanın eşsiz lezzetlerinden olan reçel ve şarabın tadına bakıyoruz. Ardından Bozcaada'nın meşhur Akvaryum Koyu'nu ziyaret ediyor, muhteşem manzarasında keyifli bir mola veriyoruz. Fotoğraf çekimlerimizin ardından Aya Paraskevi Şapel'e iniyor, Ayazma Plajı'na geçiyoruz. Ayazma Plajı'nda, sağ tarafta bulunan 8 büyük çınar ağacı altında yer alan küçük şapel ve çeşmeden oluşan kutsal bir alanı ziyaret ediyoruz.

Herkesin içebileceği kutsal sudan içtikten sonra, Türkiye'nin ünlülerinin tercih ettiği Ayazma Plajı'na yöneliyoruz. Plajda, Gayem Tur olarak anlaştığımız en güzel restoranda en az 2.30- 3 saat süren bir yüzme ve öğle yemeği molası veriyoruz.  Sonrasında ada'nın meşhur üzüm bağları'nı ziyaret edip eşsiz kekik kokularını içimize çekiyor, çay molamızın ardından size 2 - 2.30 saatlik serbest zaman tanıyarak Bozcaada'nın atmosferini doyasıya yaşamanızı sağlıyoruz. 17:00'de kalkan feribotla dönüş yolculuğumuza başlıyor ve 19:30'da Akçay'a varış yapıyoruz.

Gayem Tur olarak bir sonraki organizasyonumuzda tekrar buluşma dileğiyle vedalaşıyoruz.

 Tur Açıklaması

BOZCAADA TURU

Her gün düzenlenen Bozcaada turlarımızla, unutulmaz bir tatil deneyimi için sizi Bozcaada'nın eşsiz güzelliklerine davet ediyoruz.
Gayem Tur olarak Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit, Burhaniye bölgelerinden kalkan turlarımızla Bozcaada'nın büyüleyici atmosferini keşfetmeye hazır olun.

Turumuza başlarken ilk durağımız Bozcaada Kalesi. Tarihi zenginlikleri ve eşsiz manzarasıyla sizi büyüleyecek olan kalede, adanın tarihine ışık tutacak önemli detayları keşfedeceksiniz.

Reçel ve şarap fabrikalarıyla devam ediyoruz. Bozcaada'nın ünlü domates reçellerinin üretildiği fabrikaları ziyaret ederek, lezzetli reçel tadımları yapma şansı bulacaksınız. Ayrıca adanın şarap kültürünü yakından tanıma ve tadına varma fırsatı bulacaksınız.

Turumuzun bir diğer durağı üzüm bağları. Adanın doğal güzelliklerini saran bu bağlarda gezinerek, kekik kokuları arasında huzurlu bir yürüyüş yapabilir ve Bozcaada'nın eşsiz doğasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Akvaryum Koyu, berrak suları ve doğal güzellikleriyle sizi büyüleyecek. Bu muazzam koyda keyifli bir mola vererek, fotoğraf çekimleri için harika bir fırsat bulabilirsiniz.

Ayazma Plajı, turumuzun en keyifli duraklarından biri. Bozcaada'nın en ünlü plajlarından biri olan Ayazma'da, turkuaz renkli denizin ve altın sarısı kumsalın tadını çıkarabilir, güneşin ve denizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.(2.5-3 saat)

Rum evleri ve Meryem Ana Kilisesi'nde Bozcaada'nın tarihi ve kültürel dokusunu keşfetme fırsatı bulacaksınız. Eski Rum mimarisinin izlerini taşıyan bu evler, adanın geçmişine dair önemli ipuçları sunuyor.

Her gün düzenlediğimiz Bozcaada turlarımızla unutulmaz anılar biriktirmeye hazır mısınız?

Kültür, tarih, lezzet ve doğanın buluştuğu bu muazzam adada Gayem Tur olarak sizi bekliyoruz.


 Ücrete Dahil Olanlar
 • FERİBOT ÜCRETİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO'LU SEYAHAT SİGORTASI
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLE YEMEĞİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • Bilet Durumu: 100

500,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • BOZCAADA KALESİ
 • REÇEL VE ŞARAP FABRİKALARI
 • ÜZÜM BAĞLARI
 • AKVARYUM KOYU
 • AYAZMA PLAJI
 • RUM EVLERİ
 • MERYEM ANA KİLİSESİ
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • EDREMİT:06.45
 • AKÇAY: 07.00
 • ALTINOLUK: 07.30
 • KÜÇÜKKUYU: 07.45
 • Not: Saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: BOZCAADA KALESİ, REÇEL VE ŞARAP FABRİKALARI, ÜZÜM BAĞLARI, AKVARYUM KOYU, AYAZMA PLAJI, RUM EVLERİ, MERYEM ANA KİLİSESİ

Lüks Otobüsler
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Gayem Tur olarak düzenlediğimiz Yunanistan Selanik Turları, Ege'nin sıcak atmosferi, tarihi zenginli..
2 GÜN 1 GECE

YUNANİSTAN

Tren ile Tur
16.000,00 ₺
Vergiler Hariç: 16.000,00 ₺
Doğu Ekspresi ile Kars Turu: Türkiye'nin Tarih ve Doğa Hazinelerini Keşfedin Türkiye'nin yaşayabilec..
5 GÜN 4 GECE

DOĞU KARS

Lüks Otobüsler
1.000,00 ₺
Vergiler Hariç: 1.000,00 ₺
Gayem Tur, sizleri Ege'nin turkuaz sularından alıp, Ankara'nın tarih kokan atmosferine götüren eşsiz..
GÜNÜBİRLİK

ANKARA

Lüks Otobüsler
2.800,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.800,00 ₺
Gayem Tur ile Türkiye'nin İncilerini Keşfedin: Pamukkale, Salda, Efes ve Şirince Turu*Gayem Tur olar..
2 GÜN 1 GECE

SALDA,EFES