ÇEŞME-ALAÇATI-ILICA TURU

ÇEŞME-ALAÇATI-ILICA TURU

Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

 1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

 2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

 3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

 4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

 5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

 6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

 7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

 8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

 9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

 10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

 11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

 12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir..
 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Ege'nin Işıltılı Hazinesi: Çeşme - Alaçatı - Ilıca Turu

Siz değerli misafirlerimizi belirlenen saat ve noktalardan alarak başladığımız Çeşme-Alaçatı-Ilıca turu, tarih, güzellik ve keyif dolu anlarla dolu bir gün sunuyor.

Seyahatimize Dikili civarında  kahvaltı molasıyla enerji depolayarak başlıyoruz. İzmir yol güzergahını takip ederek Ilıca'ya ulaşıyoruz. Ilıca'da bembeyaz kumsalları ve masmavi deniziyle tanışarak, serin sularında keyifli bir yüzme molası geçiriyoruz. Ege'nin sıcak güneşinden kaçarken, Ilıca'nın büyüleyici atmosferinde huzuru yakalıyoruz.

Ilıca'dan sonra rotamızı Çeşme'ye çeviriyoruz. Çeşme'de başlayan şehir turumuzda, Osmanlı Padişahı II. Beyazıt tarafından 1508 yılında yaptırılan ve günümüzde müze olarak hizmet veren Çeşme Kalesi'ni ziyaret ediyoruz. Kale, Aydın Valisi Mir Haydar aracılığıyla Mimar Ahmet oğlu Mehmet'e yaptırılmıştır ve denizin doldurulması sonucu bugünkü konumunu almıştır. Tarihi atmosferiyle büyüleyici bir yolculuğa çıkıyoruz.

Çeşme Kalesi'ni keşfettikten sonra öğle yemeği molasına geçiyoruz. Türk mutfağının eşsiz lezzetleriyle buluşacağınız bu molada, hem enerji depoluyor hem de güzel anılar biriktiriyorsunuz. Ardından Alaçatı'ya doğru yol alıyoruz. Alaçatı'nın tarihi sokaklarında dolaşanlar, taş evlerin arasında kaybolanlar, bölgenin otantik dokusunu hissedenler için 2 saatlik serbest zaman sunuyoruz. Rehberimizin önerileriyle dolu dolu geçecek bu zaman dilimi, Alaçatı'nın benzersiz atmosferini doyasıya yaşama şansı sunuyor.

Keyif dolu Alaçatı molasının ardından, Akçay dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde, güzel bir günün ardından misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Gayem Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


 Tur Açıklaması

ÇEŞME-ALAÇATI-ILICA TURU

Ege'nin berrak suları, tarih kokan sokakları ve sıcacık atmosferiyle tanınan Çeşme, Alaçatı ve Ilıca; Gayem Tur'un düzenlediği hergün gerçekleşen muazzam turlarla keşfedilmeyi bekliyor. Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit, Burhaniye'den hareketli, Ege'nin en güzel noktalarını bir araya getiren bu tur, doğanın ve tarihin kucaklaştığı anları yaşamanız için bir fırsat sunuyor.

Seyahatimiz, Dikili civarında başlıyor ve nefis bir kahvaltı molası ile enerji topluyoruz. İzmir yolunu takip ederek Ilıca'ya ulaşıyoruz. Ilıca'nın sıcak termal sularında serinlemenin ve Ege'nin mis gibi havasını solumanın tadını çıkarıyoruz. Denizin keyfini sürdükten sonra Çeşme'ye doğru yol alıyoruz.

Çeşme turumuzda, Osmanlı Padişahı II. Beyazıt'ın emriyle inşa edilen ve günümüzde müze olarak kullanılan Çeşme Kalesi'ni keşfediyoruz. Tarihi eserlerle dolu kale, bize Osmanlı İmparatorluğu'nun izlerini sürme fırsatı veriyor. Ardından öğle yemeği için mola veriyoruz ve taze deniz ürünleriyle örülü bir lezzet şöleni yaşıyoruz.

Çeşme'nin ardından Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Alaçatı, dar sokakları, rengarenk kapıları ve tarihi taş evleriyle ünlü bir kasaba. Serbest zamanımızda bu güzellikleri keşfetmek, kafelerinde oturmak ve yöresel lezzetleri tatmak için Alaçatı'nın keyfini çıkarıyoruz.

Ege'nin bu inci noktalarını keşfetmek ve güzellikleriyle buluşmak için Gayem Tur'un Çeşme-Alaçatı-Ilıca turlarına katılın!

 Ücrete Dahil Olanlar
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • REHBERLİK HİZMETİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • Bilet Durumu: 100

900,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • ÇEŞME
 • ÇEŞME KALESİ
 • ILICA
 • ALAÇATI
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • KÜÇÜKKUYU :06.15
 • ALTINOLUK :06:30
 • AKÇAY :06:45
 • EDREMİT :07.00

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: ÇEŞME, ÇEŞME KALESİ, ILICA, ALAÇATI