Gayem Tur Hakkında

Gayem Tur Öğrenci ve personel taşımacılığı, gezi ve tur organizasyonu yapan, kamu kurumu niteliğinde bir kuruluştur. 1999 yılında kurulmuş olup kısa süre içinde araç ve öğrenci sayısını her yıl katlayarak arttırmıştır. Böylesine hızlı bir gelişme kurumumuza duyulan güven ve sunduğumuz hizmetlerin kalitesinin bir göstergesidir. Bu gelişmenin haklı gururunu yaşıyoruz…..

Müşterilerinin beklentilerinin daha fazlasını karşılayan firmamız planlı büyüme , organizasyon, hızlı ve doğru karar alma yeteneklerinin sonucu olarak sektöründe en düşük aksaklık oranı ile hizmet veren firma özelliğini ve iddialarını bundan sonrada devam ettirecektir.


Hedeflerimiz

 • Sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak kaynakları temin ederek toplam kaliteye yönelik çağın tüm gerekliliklerini yerine getirmek
 • Sektöründeki teknolojik yenilikleri takip edip hizmet sürecine takip etmek, hem sektörümüzdeki hem de ülkemizdeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, en yeni yönetim ve hizmet tekniklerini Gayem Tur bünyesine adapte ederek yönetim yapısını ve dolayısıyla hizmet anlayışımızı esnek ve dinamik kılmak.
 • Faaliyet alanlarımızda yüksek kalite ve rekabet edebilir, maliyet koşullarını tesis ederek devamlı zirvede yer almak ve bir marka olmaya devam etmek.
 • Yaptığımız işi sevmemiz, zorluklara çözüm bulmada bize güç veriyor ve çalışanlarımızın katkılarıyla artan birikimimiz, adımızı her yerde istediğimiz gibi duyurmak için bize özgün ses ve soluk kazandırıyor. Geriye değil ileriye bakarak büyürken severek, inanarak, paylaşarak çalışıyor bunun çalışanlarımızın tam katılımıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz

  Misyonumuz

  Zamanın en değerli sermaye haline geldiği günümüz dünyasında ülke ve toplum olarak insanlarımızın çağdaş, güvenli, huzurlu, ekonomik ve mutlu bir ortamda güne başlamalarını kendisine hedef edinen Gayem Tur, sizlere turizm ve taşıma sektöründeki her geçen gün değişen, gelişen dünyada, her koşulda yenilenen bilgi ve tecrübelerini seçkin güvenilir eğitimli kadrosuyla bütünleştirip en kaliteli ulaşım hizmetini sunmaktadır.

  Vizyonumuz

  Gayem Tur olarak temel vizyonumuz, insana sınırsız hizmet, üretmede başarı sağlamaktır, Hizmet kalitesinde çağdaş normlara ulaşarak sektörümüzde öncü kuruluş olmayı sürdürmektir. Gerek teknolojik değişim bilgi ve donanım ile gerekse müşteri portföyümüzün bize verdiği güçle kendimize olan öz güven, serbest rekabete açık, uzman ve yenilikçi kadrolarımızla körfezimize hak ettiği hizmeti vermektir.