İSTANBUL ADALAR TURU

İSTANBUL ADALAR TURU
 • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

  1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

  2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

  3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

  4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

  5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

  6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

  7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

  8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

  9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

  10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

  11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

  12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir..
 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Sabahın erken saatlerinde başlayan turumuzda, keyifli bir kahvaltının ardından Çamlıca Tepesi Seyir Terası'na çıkarak günün ilk ışıklarında muazzam İstanbul manzarasını izleme fırsatı buluyoruz. Bu etkileyici manzara eşliğinde geçireceğimiz serbest zamanın ardından Anadolu yakasındaki Kartal gişelerinden feribota binerek adalara geçiş yapıyoruz.

Turumuzun ilk durağı Büyükada, tarih ve doğanın muhteşem bir birleşimini sunan benzersiz bir adadır. Bizans döneminde prenslerin sürgün yeri olarak kullanılan Büyükada, tarihi iskelesi, çarşı meydanı, çay bahçeleri, kafeleri ve meşhur balık lokantalarıyla ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Adanın tarihi atmosferini doyasıya yaşadıktan sonra, adanın simgesi olan faytonların yerini almış olan elektrikli araçlarla adayı keşfe çıkıyoruz.

Büyükada gezimizin ardından feribota binerek Heybeliada'ya geçiyoruz. Heybeliada, prens adalarının en yeşil ve ikinci büyük adası olarak öne çıkar. Tarihi sokaklarında dolaşıp doğanın içinde huzurlu bir atmosferin tadını çıkarıyoruz. Elektrikli araçlarla adanın güzelliklerini keşfederken, bisiklet kiralama imkanlarıyla adanın çevresini dolaşabilirsiniz.

Heybeliada'da geçirdiğimiz keyifli zamanın ardından tekrar feribota binerek Kartal gişelerine dönüş yapıyoruz. Kartal gişelerinde bekleyen otobüsümüze geçerek, birbirinden güzel adalardan ve İstanbul'un eşsiz manzarasından aldığımız anılarla bir sonraki Gayem Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Unutulmaz anlarla dolu bir gün geçirdik, bir sonraki macerada buluşmak dileğiyle!

 Tur Açıklaması

İSTANBUL ADALAR TURU

İstanbul Adalar Turu: Huzurun ve Tarihin Buluşma Noktası

Gayem Tur'un düzenlediği İstanbul Adalar Turu, muhteşem manzaralar eşliğinde tarihi ve doğal güzellikleri bir araya getiriyor. Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit, Burhaniye, Balıkesir'den kalkışlı bu özel tur, Çamlıca Tepesi, Büyükada ve Heybeliada ile unutulmaz anılar biriktirmenize olanak tanıyor.

Sabahın erken saatlerinde belirlenen buluşma noktasında bir araya gelerek başladığımız turumuza ilk adımımız Çamlıca Tepesi'nde atılıyor. İstanbul'un en yüksek tepelerinden biri olan Çamlıca, şehrin panoramik manzarasını sunan eşsiz bir noktadır. Burada, tarihi ve doğal güzellikleri bir arada gözlemleme şansını yakalayarak günün ilk keyifli dakikalarını geçiriyoruz.

Ardından, İstanbul Boğazı'nın hemen kuzeyinde yer alan ve Osmanlı döneminden kalma tarihi binalarıyla ünlü olan Büyükada'ya doğru yola çıkıyoruz. Büyükada, araç trafiğine kapalı sokakları, ahşap köşkleri ve tarihi atmosferi ile bilinir. Efsanevi mimarları, yazarları ve sanatçıları ağırlamış olan bu adada, günümüzde huzurlu bir atmosfer ve tarihle iç içe bir yaşam sürülmektedir. Adada yapılan bisiklet turları veya at arabası gezileri ile çevreyi keşfetme fırsatına sahibiz.

Büyükada'nın büyüleyici atmosferinden sonra Heybeliada'ya geçiyoruz. Heybeliada, sakin koyları, tarihi mekanları ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkar. Adanın en belirgin simgelerinden biri olan Heybeliada Ruhban Okulu'nu ve Aya Triada Manastırı'nı ziyaret ediyoruz. Adanın sakin atmosferinde yürüyüş yapabilir, tarihi dokusunu keşfederken huzur bulabiliriz.


 Ücrete Dahil Olanlar
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • REHBERLİK HİZMETİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLEN YEMEĞİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • Bilet Durumu: 100

1.200,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • ÇAMLICA TEPESİ
 • BÜYÜKADA
 • HEYBELİADA
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • ALTINOLUK: 01.00
 • AKÇAY: 01.30
 • EDREMİT: 02.00
 • BURHANİYE: 02.15
 • BALIKESİR: 03.15

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: ÇAMLICA TEPESİ, BÜYÜKADA, HEYBELİADA