TIRE-ODEMIS-BIRGI GÖLCÜK GÖLÜ TURU

TIRE-ODEMIS-BIRGI GÖLCÜK GÖLÜ TURU
 • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

  1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

  2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

  3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

  4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

  5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

  6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

  7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

  8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

  9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

  10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

  11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

  12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir.

 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Ege'nin Mistik Yolculuğu: Tire-Ödemiş-Birgi-Gölcük Turu

Sabahın erken saatlerinde başlayan bu eşsiz yolculuk, misafirlerimizi belirlenen noktalardan alarak unutulmaz bir günün kapılarını aralıyor. Yolculuğumuza, keyifli bir kahvaltı ile başlıyoruz ve rotamızda yer alan ilk durak Tire oluyor. Tire'de kendine özgü tarih kokan sokakları, camileri ve hamamları keşfederken, Tire Çarşısı'nın nostaljik atmosferinde geçmişe bir yolculuk yapıyor, hala yaşatılan el sanatlarına şahitlik ediyoruz. Urgancılık, nalıncılık, yorgancılık, hasırcılık, saraciye, keçeceilik, dokumacılık gibi zanaatları icra eden ustaların eserlerini üretirken anı ölümsüzleştirme fırsatını kaçırmıyoruz.

Tire'nin tarih ve kültür zenginliğini doyasıya yaşadıktan sonra Ödemiş'e doğru yola çıkıyoruz. Ödemiş Halk Pazarı'nda alışveriş yapma ve öğle yemeğini alma imkanı buluyoruz. Ardından Aydınoğulları Beyliği'nin tarihi merkezi Birgi'ye doğru hareket ediyoruz. Birgi'de Çakırağa Konağı Müzesi, İmam-ı Birgivi Türbe ve Külliyesi, Aydınoğlu Mehmet Bey Camii gibi tarihi mekanları ziyaret ediyoruz.

Birgi'nin tarih ve kültür hazinelerini keşfettikten sonra Gölcük'e yöneliyoruz. Gölcük Yaylası'nda, doğanın sakinliği içinde 810 dekarlık bir gölü ziyaret ediyoruz. Yayla, tarihi bir öneme sahip olup Karamanoğulları'nın at yetiştirdiği bir bölge olarak bilinir. Gölcük Yaylası, ülkenin en kaliteli patateslerini üretmesiyle ünlüdür. Aynı zamanda kestane, ceviz, erik, kızılcık, kiraz ve elma gibi tarım ürünlerini de barındırır. Gölcük krater gölünü tepeden gözlemleme şansını yakalarken, bu doğal cennetten ayrılıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Bu muazzam günün sonunda siz değerli misafirlerimizle bir sonraki Gayem Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 Tur Açıklaması

TIRE-ODEMIS-BIRGI GÖLCÜK GÖLÜ TURU

Gayem Tur olarak düzenlediğimiz Tire-Ödemiş-Birgi turları, Ege'nin eşsiz güzelliklerini keşfetmek isteyenler için unutulmaz bir fırsat sunuyor. Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit, Burhaniye'den yola çıkarak, tarih ve doğa ile iç içe bir serüvene çıkıyoruz.

Muazzam Rotamız: Tire, Ödemiş, Birgi ve Gölcük Gölü

Turumuza başlarken ilk durağımız, tarih kokan Tire oluyor. Tire müzesini ziyaret edip şehirde gezinti yaptıktan sonra Ödemiş'e hareket ediyoruz. Ödemiş'in meşhur köftesiyle öğle yemeğimizi alıp, Birgi köyüne geçiyoruz. Çakırağa Konağı Müzesi, İmam-ı Birgi Türbe ve Külliyesi, Aydınoğlu Mehmet Bey Camii gibi önemli noktaları ziyaret ederek bölgenin tarihine ışık tutuyoruz.

Rotamızı belirlerken Gölcük Gölü'nü de ihmal etmiyoruz. Bu göl, sakin atmosferi ve muazzam manzarasıyla göz kamaştırıyor. Göl kenarında yapılan fotoğraf molasının ardından, zengin bir öğle yemeği için bölgenin seçkin restoranlarına uğruyoruz.

Doğanın ve tarihin büyüsüne kapılmak için hazır mısınız? Gayem Tur ile bu özel rotada unutulmaz bir keşfe çıkın ve Ege'nin eşsiz güzelliklerini keşfedin!

 Ücrete Dahil Olanlar
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • ACENTA REFAKATİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • Bilet Durumu: 100

1.000,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • TİRE
 • ÖDEMİŞ
 • BİRGİ
 • GÖLCÜK GÖLÜ
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • KÜÇÜKKUYU : 06.15
 • ALTINOLUK : 06:30
 • AKÇAY : 07.00
 • Not: Saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: TİRE, ÖDEMİŞ, BİRGİ, GÖLCÜK GÖLÜ