İSTANBUL ADALAR TURU

İSTANBUL ADALAR TURU
 • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

  1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

  2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

  3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

  4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

  5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

  6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

  7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

  8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

  9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

  10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

  11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

  12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir..
 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Sabahın erken saatlerinde başlayan turumuzda, keyifli bir kahvaltının ardından Çamlıca Tepesi Seyir Terası'na çıkarak günün ilk ışıklarında muazzam İstanbul manzarasını izleme fırsatı buluyoruz. Bu etkileyici manzara eşliğinde geçireceğimiz serbest zamanın ardından Anadolu yakasındaki Kartal gişelerinden feribota binerek adalara geçiş yapıyoruz.

Turumuzun ilk durağı Büyükada, tarih ve doğanın muhteşem bir birleşimini sunan benzersiz bir adadır. Bizans döneminde prenslerin sürgün yeri olarak kullanılan Büyükada, tarihi iskelesi, çarşı meydanı, çay bahçeleri, kafeleri ve meşhur balık lokantalarıyla ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Adanın tarihi atmosferini doyasıya yaşadıktan sonra, adanın simgesi olan faytonların yerini almış olan elektrikli araçlarla adayı keşfe çıkıyoruz.

Büyükada gezimizin ardından feribota binerek Heybeliada'ya geçiyoruz. Heybeliada, prens adalarının en yeşil ve ikinci büyük adası olarak öne çıkar. Tarihi sokaklarında dolaşıp doğanın içinde huzurlu bir atmosferin tadını çıkarıyoruz. Elektrikli araçlarla adanın güzelliklerini keşfederken, bisiklet kiralama imkanlarıyla adanın çevresini dolaşabilirsiniz.

Heybeliada'da geçirdiğimiz keyifli zamanın ardından tekrar feribota binerek Kartal gişelerine dönüş yapıyoruz. Kartal gişelerinde bekleyen otobüsümüze geçerek, birbirinden güzel adalardan ve İstanbul'un eşsiz manzarasından aldığımız anılarla bir sonraki GayemTur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Unutulmaz anlarla dolu bir gün geçirdik, bir sonraki macerada buluşmak dileğiyle!

 Tur Açıklaması

İSTANBUL ADALAR TURU

Eşsiz güzelliklere ve tarihi zenginliklere tanıklık etmek, denizin tuzlu esintisini hissetmek ve adeta bir zaman tünelinde yolculuk yapmak istiyorsanız, düzenlediğimiz İstanbul Adalar turları tam size göre!

Siz değerli misafirlerimizi belirlediğimiz noktalardan alarak, muhteşem bir İstanbul Adaları turuna çıkıyoruz. Önce Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay ve Edremit, Burhaniye'den kalkış yapıyor, unutulmaz bir günün başlangıcını gerçekleştiriyoruz. Yolculuğumuz boyunca tesis edeceğimiz kahvaltı molası ile enerji depoluyoruz ve Büyükada'ya doğru yola çıkıyoruz.

Büyükada, tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan, İstanbul'un incisi adalardan biridir. Adanın tarih kokan sokaklarında yürüyüş yapabilir, tarihi yapıları keşfedebilir ve yerel lezzetleri tatma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca, Ayia Yorgi Kilisesi'ni ziyaret ederek muazzam bir manzaraya tanıklık edebilirsiniz.

Heybeliada, sakin atmosferi ve tarihi mekanlarıyla büyüleyici bir yerdir. Heybeliada'nın kendine özgü havasını soluyabilir, mimari güzellikleri keşfedebilir ve deniz kenarında huzurlu bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Çamlıca Tepesi, İstanbul'un muazzam manzarasına hakim bir noktada bulunmaktadır. Buradan şehrin eşsiz siluetini izleyebilir, fotoğraflar çekebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

İstanbul Adalar turu, Gayem Tur'un özenle hazırladığı bir programla gerçekleşir. Siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak ve tarihiyle, doğasıyla iç içe bir gün geçirmek için Gayem Tur'un İstanbul Adalar turlarına katılabilirsiniz. 


 Ücrete Dahil Olanlar
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • REHBERLİK HİZMETİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLEN YEMEĞİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • Bilet Durumu: 100

1.000,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • BÜYÜKADA
 • HEYBELİADA
 • ÇAMLICA TEPESİ
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri

REZERVASYON YAP

Mevcut Seçenekler:

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: BÜYÜKADA, HEYBELİADA, ÇAMLICA TEPESİ

Lüks Otobüsler
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Gayem Tur olarak düzenlediğimiz Yunanistan Selanik Turları, Ege'nin sıcak atmosferi, tarihi zenginli..
2 GÜN 1 GECE

YUNANİSTAN

Tren ile Tur
16.000,00 ₺
Vergiler Hariç: 16.000,00 ₺
Doğu Ekspresi ile Kars Turu: Türkiye'nin Tarih ve Doğa Hazinelerini Keşfedin Türkiye'nin yaşayabilec..
5 GÜN 4 GECE

DOĞU KARS

Lüks Otobüsler
1.000,00 ₺
Vergiler Hariç: 1.000,00 ₺
Gayem Tur, sizleri Ege'nin turkuaz sularından alıp, Ankara'nın tarih kokan atmosferine götüren eşsiz..
GÜNÜBİRLİK

ANKARA

Lüks Otobüsler
2.800,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.800,00 ₺
Gayem Tur ile Türkiye'nin İncilerini Keşfedin: Pamukkale, Salda, Efes ve Şirince Turu*Gayem Tur olar..
2 GÜN 1 GECE

SALDA,EFES