KAZDAĞI JEEP SAFARİ TURU

En İyi Tur
KAZDAĞI JEEP SAFARİ TURU
  • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

   1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

   2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

   3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

   4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

   5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

   6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

   7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

   8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

   9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

   10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

   11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

   12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir..
 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Sabah sizleri bulunduğunuz noktalardan alarak, Kazdağı'nın eşsiz doğasını keşfetmek için Gayem Tur'un unutulmaz 4x4 Kazdağı Jeep Safari turuna katılıyorsunuz. İlk durağımız Avcılar Köyü, burada tüm jeep'lerimizle toplanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu güzel köyde sabah çayı veya kahvesi içerek güne enerjik bir başlangıç yapabilirler.

Sonraki durağımız ise Kazdağı Milli Parkı giriş noktası olan Kışladağ Seyir Terası oluyor. Milli park giriş işlemleri esnasında çevrenin muazzam manzarası eşliğinde fotoğraf çekme fırsatınız oluyor. Rehberimiz, milli parklar ve tur detayları hakkında kısa bilgilendirmelerde bulunuyor. Ardından, ünlü Ağlayan Çam bölgesinde kısa bir mola veriyoruz ve burada rehberimizin bilgilendirmeleriyle fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Bilgilendirme sonrası yolculuğumuza devam ederek Ahşap Seyir Terası'na ulaşıyoruz. Rehberimiz, bu bölgenin şelale ve kanyon hakkında detaylı bilgiler veriyor. Ardından fotoğraf çekimleri ve doğal kaynak suyu ikramıyla serinleme molasını Çoban Çeşme'de gerçekleştiriyoruz. Turumuzun bir diğer güzellik noktası olan Ayı Gölü Şelalesi'nde ise keyifli bir yüzme molası veriyoruz.

Yemek molası için Dereçatı mevkiine ulaşıyoruz. Burada Kumanya (ekmek arası peynir, domates, biber), meşrubat  eşliğinde dinlenme fırsatını değerlendiriyoruz. Mola sonrasında Küçükburun Ahşap Seyir Terası'nda fotoğraf çekimleri için kısa bir durak yapıyoruz.

Turumuzu muazzam Kazdağları Cam Terası'nda tamamlıyoruz. Burada eşsiz manzaraya karşı unutulmaz fotoğraflar çekiyoruz. Program sona erdiğinde, sizi başka bir Gayem Tur organizasyonunda tekrar ağırlamak üzere vedalaşıyoruz. Her bir anıyı özgün ve unutulmaz kılmak için özenle tasarlanan bu turumuzda sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. Başka bir seyahatte görüşmek üzere!

 Tur Açıklaması

KAZDAĞI JEEP SAFARİ TURU

Kaz Dağları'nın Adrenalin Dolu Serüveni: Gayem Tur Jeep Safari

Doğanın kucakladığı Kaz Dağları'nın mistik atmosferinde unutulmaz bir macera yaşamaya hazır mısınız? Gayem Tur olarak her gün düzenlediğimiz Kaz Dağları Jeep Safari Turu ile, Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit gibi bölgelerden konforlu servis imkanlarıyla sizi adrenalin dolu bir serüvene davet ediyoruz. Firma adımız Gayem Tur, sizlere Kaz Dağları'nın gizemli güzelliklerini keşfetme fırsatı sunuyor.

Avucunuzun İçindeki Huzur: Avcılar Köyü

Turumuzun ilk durağı olan Avcılar Köyü, geleneksel Ege mimarisi ve sıcak atmosferiyle sizi karşılıyor. Ege'nin otantik köy yaşamını keşfetmek, Avcılar Köyü'nde huzur bulmak isteyenler için ideal bir başlangıç noktası.

Panoramik Görüntüler: Kışladağ Seyir Terası

Jeep safari turumuzun devamında, Kaz Dağları'nın yükseklerinden bambaşka bir perspektifle tanışacağınız Kışladağ Seyir Terası'na geçiyoruz. Panoramik manzarasıyla göz kamaştıran bu teras, fotoğraf tutkunları için muazzam kareler sunacak.

Doğanın Gözyaşı: Ağlayan Çam

Ardından Ağlayan Çam'a doğru yola çıkıyoruz. Doğanın bir mucizesi olarak bilinen bu özel çam ağacı, kendine özgü özellikleriyle sizi etkileyecek. Ağlayan Çam'da geçirdiğiniz zaman, doğanın güzellikleri ile baş başa kalmanın keyfini yaşatacak.

Kanyonun Derinliklerinde: Şahindere Kanyonu Ahşap Seyir Terası

Turumuzun bir diğer etkileyici durağı Şahindere Kanyonu ve onun ahşap seyir terası. Kaz Dağları'nın derin vadilerini aşarken, kanyonun güzelliklerine tanıklık etmek için burada mola veriyoruz. Doğanın içinde doğayı keşfetmek adına eşsiz bir fırsat.

Doğanın Şifalı Suları: Çoban Çeşme

Çoban Çeşme, doğanın şifalı sularını içme ve dinlenme noktası olarak sizi bekliyor. Turun yorgunluğunu bu doğal çeşmede atabilir, Kaz Dağları'nın serin sularının tadını çıkarabilirsiniz.

Tabiatın Güzellikleri: Ayı Gölü Şelalesi ve Dereçatı

Turumuzun devamında Ayı Gölü Şelalesi ve Dereçatı'nda yüzme molası veriyoruz. Ayı Gölü Şelalesi'nin etkileyici görüntüsü ve Dereçatı'nın doğal güzellikleri, Kaz Dağları'nın tabiatının birer yansıması.

Yüksekten Bakış: Küçük Burun Ahşap Seyir Terası ve Cam Teras

Turun son aşamalarında, Küçük Burun Ahşap Seyir Terası ve Cam Teras ile Kaz Dağları'na yüksekten bakış açınızı tamamlıyoruz. Bu noktalardan alacağınız nefes kesici manzaralar, Kaz Dağları'nın eşsizliğini en iyi şekilde yansıtacak.


 Ücrete Dahil Olanlar
 • ÖĞLE YEMEĞİ
 • MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • ACENTA REFAKATİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR
 • Bilet Durumu: 100

1.000,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • AVCILAR KÖYÜ
 • KIŞLADAĞ SEYİR TERASI
 • AĞLAYAN ÇAM
 • ŞAHİNDERE KANYONU AHŞAP SEYİR TERASI
 • ÇOBAN ÇEŞME
 • AYI GÖLÜ ŞELALESİ
 • DEREÇATI
 • KÜÇÜK BURUN AHŞAP SEYİR TERASI
 • CAM TERAS
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • EDREMİT: 08:15
 • AKÇAY: 08:30
 • GÜRE: 08:45
 • ALTINOLUK: 09:00

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: AVCILAR KÖYÜ, KIŞLADAĞ SEYİR TERASI, AĞLAYAN ÇAM, ŞAHİNDERE KANYONU AHŞAP SEYİR TERASI, ÇOBAN ÇEŞME, AYI GÖLÜ ŞELALESİ, DEREÇATI, KÜÇÜK BURUN AHŞAP SEYİR TERASI, CAM TERAS