GÖLCÜK - ABANT- GÖYNÜK TURU

GÖLCÜK-ABANT-GÖYNÜK TURU
 • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

  1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

  2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

  3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

  4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

  5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

  6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

  7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

  8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

  9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

  10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

  11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

  12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir..
 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Hayalinizdeki doğa manzaralarını bir araya getirmek üzere yola çıkmaya hazır mısınız? Sizi belirlediğimiz saat ve noktalardan alarak, keyif dolu bir gün geçirmek üzere yola çıkıyoruz.

Yolculuğumuza enerji dolu bir başlangıç yapmak için vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, göl kenarında geçireceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molasıyla Gölcük'e doğru yola çıkıyoruz. Eşsiz göl manzarası eşliğinde keyifli anlar yaşayacağımız Gölcük'te serbest zamanın tadını çıkarıyoruz.

Sonrasında ise rotamızı Milli Park sınırları içinde gizlenmiş doğal güzelliklere sahip olan Abant Gölü'ne çeviriyoruz. Abant Gölü çevresinde geçireceğimiz serbest zaman, bu büyüleyici manzaranın keyfini çıkarmak için ideal bir fırsat sunuyor. Doğa ile iç içe geçireceğimiz bu anlardan sonra Göynük'e doğru hareket ediyoruz.

M.Ö 5000 yıllık bir tarihe ev sahipliği yapan Göynük, tarihi evleriyle ve mistik atmosferiyle sizi geçmişe götürecek. Göynük evlerini gezip, alışveriş için serbest zamanın tadını çıkardıktan sonra dönüş için yola çıkıyoruz.

Akçay'a dönüş yolculuğumuzda, birbirinden güzel anılar ve keyifli bir günü geride bırakıyoruz.

Bir sonraki Gayem Tur yolculuğunda tekrar buluşmak üzere, sizlerle vedalaşıyoruz.

 Tur Açıklaması

GÖLCÜK - ABANT- GÖYNÜK TURU

Doğanın İncisi: Gölcük, Abant ve Göynük Turu ile Huzurlu Bir Kaçış

Gayem Tur olarak siz değerli misafirlerimizi muazzam bir doğa şölenine davet ediyoruz. Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit ve Burhaniye'den kalkan konforlu aracımızla başlayan muhteşem yolculuğumuz, sizi Gölcük, Abant ve Göynük'ün eşsiz güzellikleriyle buluşturacak.

Gölcük: Sessizliğin ve Huzurun Başkenti

Yemyeşil ormanları, berrak göletleri ve doğanın kucağında sakinliğiyle ünlü Gölcük, turumuzun ilk durağı. Göletin yansıttığı muhteşem manzara eşliğinde, kuş sesleri arasında huzur bulacaksınız. Doğanın kalbinde atacak, göl kenarında keyifli bir yürüyüşle stresten uzaklaşacaksınız.

Abant: Tabiatın Cömertliği

Gölcük'ün huzurunu içimize sindirdikten sonra Abant'a doğru yola çıkıyoruz. Efsanevi güzellikteki Abant Gölü, ormanın içinde gizlenmiş bir hazine gibi sizleri bekliyor. Kuğuların dansıyla süslenmiş gölette tekne turu yapabilir ve çevresinde keyifli bir yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz. Abant, misafirlerine taptaze hava, kuş cıvıltıları ve büyüleyici manzaralar sunuyor.

Göynük: Tarih ve Doğanın Buluştuğu Nokta

Günün son durağı Göynük, tarihi ve doğal güzellikleriyle sizi karşılıyor. Osmanlı'nın izlerini taşıyan tarihi konakları ve dar sokakları arasında kaybolabilir, yöresel lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Göynük, hem tarihi dokusuyla hem de doğal güzellikleriyle sizi büyüleyecek.

Gölcük, Abant ve Göynük turumuz, doğanın kucakladığı huzurlu anılar bırakacak. Gayem Tur olarak sizlere bu özel rotada unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. Her anıyı değerlendirmek ve doğanın tadını çıkarmak için bize katılın. Gölcük, Abant ve Göynük ile unutulmaz bir kaçışın keyfini çıkarın.

 Ücrete Dahil Olanlar
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLEN YEMEĞİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • Bilet Durumu: 100

1.500,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • GÖLCÜK
 • ABANT
 • GÖYNÜK
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • ALTINOLUK: 01.00
 • AKÇAY: 01.30
 • EDREMİT: 02.00
 • BURHANİYE: 02.15
 • BALIKESİR: 03.15

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: GÖLCÜK, ABANT, GÖYNÜK