KULADOKYA TAŞYARAN VADİSİ ULUBEY KANYONU TURU

 KULADOKYA TAŞYARAN VADİSİ ULUBEY KANYONU TURU
 • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

  1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

  2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

  3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

  4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

  5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

  6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

  7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

  8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

  9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

  10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

  11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

  12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir.

 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Efsanevi Doğa ve Tarih İzleriyle Uşak-Ulubey Kanyonu-Kula-Taşyaran Vadisi Turu

Değerli misafirlerimizi belirlenen saat ve noktalardan alarak, doğanın ve tarihin muazzam izlerini keşfetmeye çıktığımız Uşak-Ulubey Kanyonu-Kula-Taşyaran Vadisi turumuza hoş geldiniz.

Yolculuğumuza başlamadan önce keyifli bir kahvaltı molası vererek enerji depoluyoruz. Ardından Manisa-Salihli güzergahı üzerinden Kula'ya yöneliyoruz. Kula, Sandal, Divlit Volkan Krateri ile ünlü ve ülkemizin ilk ve tek Jeoparkı ilan edilen bir bölgedir. Kula Jeopark Alanı'nı keşfettikten sonra, doğa harikası olan ve henüz keşfedilmeye başlanan Kula Peri Bacaları'nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında öğle yemeği için Uşak'a hareket ediyoruz. Uşak'ta, meşhur tarhana ve kaburga gibi lezzetleri tatma şansı buluyor, alışveriş yapma imkanı sunan güzel bir restoranda dinleniyoruz.

Öğle molasının ardından, su, rüzgar ve tektonik hareketlerin yaratıcı olduğu, zeminde farklı renklerin sergilendiği doğal bir güzellik olan Taşyaran Vadisi'ne varıyoruz. Bu özel kanyon, etkileyici manzarasıyla bizi büyülemeye hazır. Kanyon gezimizi tamamlayarak, dünyanın en büyük ikinci kanyonu olarak kabul edilen Ulubey Kanyonu'na doğru yola çıkıyoruz. 2015 yılında kurulan cam seyir terasından kanyonun eşsiz güzelliklerini izleyip, 45 dakika boyunca muazzam manzaraların tadını çıkarıyoruz.

Ulubey Kanyonu'nun büyüsünden ayrıldıktan sonra Eşme güzergahı üzerinden tarihi Kula Evleri'ni keşfetmek için yola çıkıyoruz. Türk Kültürü Müzesi, Kula Evleri, Beyler Evi Kilisesi, Rum Evleri, Zafer İlkokulu, Öpüşen Çatılar, Zabular Konağı gibi önemli noktaları geziyor ve Kula Çarşısı'nda alışveriş molası veriyoruz.

Tarih kokan Kula sokaklarındaki gezimizi tamamlayarak, Akçay'a dönüş yapıyoruz. Bir başka Gayem Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyor, bu unutulmaz deneyimi paylaştığımız için teşekkür ediyoruz. İyi yolculuklar dileriz.

 Tur Açıklaması

KULADOKYA TAŞYARAN VADİSİ ULUBEY KANYONU TURU

Doğanın ve Tarihin İzinde: Uşak Ulubey Kanyonu-Kula-Taşyaran Vadisi Turu

Her hafta sonu düzenlenen Gayem Tur’un muazzam rotasıyla Uşak Ulubey Kanyonu-Kula-Taşyaran Vadisi turuna hoş geldiniz. Bu eşsiz gezi ile doğanın ve tarihin kucaklaştığı, unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir maceraya hazır olun.

Turumuza, Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit ve Burhaniye'den sağladığımız servis imkanı ile başlıyoruz. Gayem Tur ailesi olarak amacımız, siz değerli misafirlerimizi tarihi ve doğal güzelliklerle dolu bir yolculuğa çıkarmak. İşte keşfedeceğimiz yerlerden bazıları:

ZAFER İLKOKULU

Turumuza başlarken ilk durağımız, tarih kokan Zafer İlkokulu olacak. Burada geçmişin izlerini taşıyan bir okulu ziyaret edeceğiz.

ÖPÜŞEN ÇATILAR

Güzellikleriyle ünlü Öpüşen Çatılar, Kula'da gezilecek önemli noktalardan biridir. Mimari özellikleri ve efsanevi hikayeleriyle sizi büyüleyecek.

KULA

Kula, ülkemizin ilk ve tek Jeoparkı ilan edilen bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Sandal ve Divlit Volkan Krateri gibi doğal oluşumlarıyla büyüleyici bir jeolojik zenginlik sunuyor.

SANDAL

Kula'nın bir parçası olan Sandal, tarihi ve kültürel mirasıyla sizi geçmişe götürecek. Yürüyüş rotaları ve keşfedilmemiş güzellikleriyle tanışacaksınız.

DİVLİT VOLKAN KRATERİ

Doğanın mucizelerinden biri olan Divlit Volkan Krateri, coğrafi güzellikleriyle sizi etkisi altına alacak. Bu benzersiz oluşumu görmek, doğanın büyüsüne tanıklık etmek için turumuzun vazgeçilmez duraklarından biridir.

KULA PERİ BACALARI

Kula Peri Bacaları, jeolojik oluşumları ve etkileyici manzarası ile sizi büyüleyecek. Binlerce yılın hikayesini taşıyan bu doğa harikası, fotoğraf karelerinize eşsiz dokunuşlar katacak.

TAŞYARAN VADİSİ

Suyun, rüzgarın ve tektonik hareketlerin sanat eseri yarattığı Taşyaran Vadisi, rengarenk kayalarıyla sizi büyüleyecek. Bu doğal güzellikte geçireceğiniz zaman, doğanın sükunetini hissetmenizi sağlayacak.

UŞAK MÜZESİ

Turumuz boyunca Uşak Müzesi'ni ziyaret ederek bölgenin kültürel mirasına tanıklık edecek, tarihi eserlerle buluşacaksınız.

BEYLER EVİ KİLİSESİ, RUM EVLERİ, ZABUNLAR KONAĞI

Kula'nın tarihini yansıtan ve mimari güzellikleriyle öne çıkan bu mekanları ziyaret ederek, geçmişe keyifli bir yolculuk yapacaksınız.

ULUBEY KANYONU

Son durağımız olan Ulubey Kanyonu, dünyanın en büyük ikinci kanyonu olarak kabul ediliyor. Cam seyir terasından kanyonun muazzam manzarasını izleyecek ve doğanın heybetine hayran kalacaksınız.

Her anı dolu dolu geçecek bu tur ile doğanın ve tarihin sırlarını keşfetmeye hazır olun. Gayem Tur ailesi olarak, sizleri eşsiz bir deneyimle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. 

 Ücrete Dahil Olanlar
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • REHBERLİK HİZMETİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLEN YEMEĞİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • Bilet Durumu: 100

1.250,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • KULA PERİ BACALARI
 • KULA EVLERİ
 • TAŞYARAN VADİSİ
 • ZAFER İLKOKULU
 • ÖPÜŞEN ÇATILAR
 • SANDAL
 • DİVLİT VOLKAN KRATERİ
 • BEYLER EVİ KİLİSESİ
 • RUM EVLERİ
 • ZABUNLAR KONAĞI
 • ULUBEY KANYONU
 • UŞAK MÜZESİ
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • 05:00

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: KULA PERİ BACALARI, KULA EVLERİ, TAŞYARAN VADİSİ, ZAFER İLKOKULU, ÖPÜŞEN ÇATILAR, SANDAL, DİVLİT VOLKAN KRATERİ, BEYLER EVİ KİLİSESİ, RUM EVLERİ, ZABUNLAR KONAĞI, ULUBEY KANYONU, UŞAK MÜZESİ