ARAPAPIŞTI KANYONU-NAZARKÖY TURU

ARAPAPIŞTI KANYONU-NAZARKÖY TURU
 • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

  1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

  2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

  3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

  4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

  5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

  6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

  7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

  8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

  9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

  10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

  11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

  12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir.

 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Siz misafirlerimizi belirlenen saat ve noktalardan aldıktan sonra yolda vereceğimiz kahvaltı molamız sonrasında, yolculuğumuzun ilk durağına Efeler Diyarı Aydın’ın ünlü Efelerinden olan Yörük Ali Efe’nin memleketi Yenipazar’a doğru yol alıyoruz.. Milli kahraman Yörük Ali Efe’nin maceralarına tanıklık edeceğimiz ve Efe kültürünü yakından tanıma fırsatı yakalayacağımız Yörük Ali Efe Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Yörük Ali Efe’nin evinin müzeye dönüştürülmesinin ardından mirasçıları ve yöre sakinlerinin Efe kültürüne dair miras ürünlerini müzeye bağışlamaları ile oluşturulan müze sizleri hoş bir kültür turu yaşatacak.... Serbest zamanın ardından, suyun azmi ve gücünü sergilediği Arapapıştı Kanyonu’na doğru yola çıkıyoruz. Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde Akçay’ın oluşturduğu bu kanyon, eşsiz doğasını keşfetmenin en zevkli yolu tekne turuna çıkmak. ‘Arapapıştı Kanyonu İskelesinden kalkan teknelerle derin vadinin içerisinde heyecan verici bir yolculuk yapacağız. Yaklaşık iki saat sürecek olan tekne turumuzu keyifle sonlandırdıktan sonra, iskelede manzaraya karşı vereceğimiz çay molasının ardından Nazarköy’ e geliyoruz. Nazarköy, Kemalpaşa İlçesi’ ne bağlı, 1940’ lar dan bu yana cam boncuk işçiliği ile geçimini sağlayan eski bir köydür. Diğer bir deyişle Boncuk köy olan bu şirin köyde boncuk çarşısını gezip, boncuk alışverişimizi yapıp keyifli ve eğlenceli bir zaman geçiriyoruz. Serbest zaman sonrası gezimizi burada bitirip Akçay’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda verilen molaların ardından Akçay'a ulaşıyoruz.

Bir başka GAYEM TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle, sizlerle vedalaşıyoruz.

 Tur Açıklaması

ARAPAPIŞTI KANYONU-NAZARKÖY TURU

Gayem Tur ile Doğanın Kucağında Tarihi Bir Yolculuk: Arapapıştı Kanyonu, Nazarköy ve Yörük Ali Efe Müzesi Turu

Gayem Tur olarak siz değerli misafirlerimizi, unutulmaz bir doğa ve tarih yolculuğuna çıkarmaya hazırlanıyoruz! Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit, Burhaniye'den kalkan turumuz, Arapapıştı Kanyonu, Nazarköy ve Yörük Ali Efe Müzesi gibi eşsiz destinasyonları keşfetme fırsatı sunuyor.

Arapapıştı Kanyonu: Doğanın Estetik Başyapıtı

Turumuzun ilk durağı Arapapıştı Kanyonu, doğanın estetik başyapıtlarından biridir. Uçsuz bucaksız vadiler, yemyeşil bitki örtüsü ve çağlayan sular, bu kanyonu adeta bir doğa harikası haline getiriyor. Gayem Tur rehberleri eşliğinde yapılacak tekne turumuzda kanyonun eşsiz güzelliklerini keşfedecek, taze havayla dolu anılar biriktireceksiniz.

Nazarköy: Geleneksel Bir Türk Köyü Deneyimi

Turumuzun ikinci durağı Nazarköy, geleneksel Türk köy yaşamının izlerini taşıyan bir yerleşim yeridir. Taş evleri, dar sokakları ve sıcakkanlı insanlarıyla bu köyde zamanın nasıl durduğunu hissedeceksiniz. Köydeki el sanatları atölyelerini ziyaret edebilir, yöresel ürünleri tatma şansı bulabilirsiniz.

Yörük Ali Efe Müzesi: Bir Efe'nin Hikayesi

Turumuzun son durağı Yörük Ali Efe Müzesi, bölgenin tarihine ışık tutan önemli bir noktadır. Yörük Ali Efe, Türk tarihinde iz bırakan kahramanlardan biridir. Müzede, onun yaşamına, mücadelesine ve bıraktığı mirasa dair birçok detayı bulacaksınız. Bu müze, geçmişle bağlantı kurarak tarihi daha yakından tanıma fırsatı sunuyor.

Gayem Tur ile Unutulmaz Anılar

Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit, Burhaniye'den başlayan ve Arapapıştı Kanyonu, Nazarköy, Yörük Ali Efe Müzesi ile devam eden bu özel tur, Gayem Tur'un uzman rehberleri eşliğinde gerçekleşir. Doğanın ve tarihin iç içe geçtiği bu muazzam rotada, unutulmaz anılar biriktirecek, geleneksel Türk yaşamını keşfedecek ve bir kahramanın izinde tarihi bir yolculuğa çıkacaksınız.

Gayem Tur ile doğanın ve kültürün zenginliklerini keşfetmek için, Arapapıştı Kanyonu, Nazarköy ve Yörük Ali Efe Müzesi turumuza katılın. Tarih ve doğa severler için ideal bir seçenek olan bu tur, sizleri bekliyor!

 Ücrete Dahil Olanlar
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • ACENTA REFAKATİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • Bilet Durumu: 100

1.250,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • ARAPAPIŞTI KANYONU
 • YÖRÜK ALİ EFE MÜZESİ
 • NAZARKÖY
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • 01:00

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: ARAPAPIŞTI KANYONU, YÖRÜK ALİ EFE MÜZESİ, NAZARKÖY