FOÇA-DİKİLİ-ÇANDARLI TURU

FOÇA-DİKİLİ-ÇANDARLI TURU
  • Belirtilen önemli noktalara dikkat edilmelidir:

   1. Acentenin Sorumluluğu: Programda belirtilen tüm turlarda acentenin sorumluluğu bulunmaktadır.

   2. Koltuk Numaralandırılması: Koltuk numaralandırılması kayıt ve ödeme sırasına göre düzenlenmektedir.

   3. Tur İptali: Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı durumda, acentenin asgari 12 saat önce haber verme şartıyla turu iptal etme hakkı bulunmaktadır. İptal durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödediği şekilde iade edilecektir.

   4. Duraklama/Yolcu İndirme: Katılımcılar araca bindikleri noktada bırakılacak; farklı noktalarda duraklama veya yolcu indirme yapılmayacaktır.

   5. Değişiklik Hakkı: Hava, yol ve olağanüstü durumlar nedeniyle değişiklik yapma hakkı acentede saklıdır.

   6. Eşya Sorumluluğu: Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan acentenin sorumlu olmadığı belirtilmiştir.

   7. İzin Alınmayan Geziler: Yerel otoriteler tarafından gezilmesine izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz, bu durumda acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

   8. Zorunlu Seyahat Sigortası: 24 saati aşan Turlarda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur.

   9. Fiyatlandırma: Bütün fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmiştir.

   10. Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes tura katılabilir.

   11. Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinesi, kamera, mevsime uygun kıyafetler, rahat ayakkabılar, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo ve plaj havlusu gibi öğelerin yanınızda bulundurulması tavsiye edilmiştir.

   12. Rehberin Değişiklik Hakkı: Rehber, gerekli gördüğü durumlarda programda sadık kalma şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   Bu bilgiler, tur katılımcılarının program hakkında bilgi sahibi olmaları ve olası durumları önceden göz önünde bulundurmaları için önemlidir..
 TUR PROGRAMI
Günlük Tur

Gökyüzünün en güzel mavisiyle buluşan Ege Denizi kıyısında, tarih ve efsanelerle dolu bir kasaba: Foça. Foça, masmavi denizi, tarihi dokusu ve sıcacık insanları ile adeta bir Ege masalını andırıyor. Gayem Tur olarak sizi bu eşsiz hikayenin içine davet ediyoruz.

Siz değerli misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra Dikili'ye doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından mükemmel bir kahvaltı molası veriyoruz. Ardından, Dikili'nin Midilli'ye bakan sahil yolunda ilerleyerek Bademli Köyü'ne ulaşıyoruz. Bademli Köyü, zeytin ağaçlarının yeşili ile Ege Denizi'nin mavisinin muhteşem buluştuğu bir cennet köşesi.

Kalem Adası'nın berrak sularında adeta bir akvaryum keyfi yaşayarak, doğanın huzurunu hissediyoruz. Pitane antik kentiyle tarihle iç içe geçiyoruz. Ardından, deniz köyü Çandarlı'ya ulaşıyoruz. Çandarlı Kalesi'nin tarihi atmosferinde keyifli bir şehir turu yaparak, eski liman bölgesinde çay molası veriyoruz.

Yolculuğumuza devam ederek Yeni Foça'ya ulaşıyoruz. Efsanevi güzellikteki koylar arasından geçerek, muazzam manzaraların tadını çıkarıyoruz. Eski Foça'ya vardığımızda ise adeta bir zaman yolculuğuna çıkıyoruz. Eski Foça evlerini keşfediyor, çarşı merkezindeki balıkçı restaurantlarından yükselen mis gibi deniz kokusunu içimize çekiyoruz.

Heredot'un sözleriyle hatırladığımız gibi, "Onlar kentlerini, bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel iklimde kurdular." diyerek, Foça'nın güzelliklerini kucaklıyoruz. Şehir turumuzu tamamladıktan sonra, dileyen misafirlerimiz eski Foça evlerini gezme ve alışveriş yapma şansına sahip oluyor.

Gün batımını izledikten sonra, keyif dolu bir günün ardından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Akşam saatlerinde, Foça'nın masalsı atmosferinden aldığımız enerjiyle, bir sonraki Gayem Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 Tur Açıklaması

FOÇA-DİKİLİ-ÇANDARLI TURU

Gayem Tur olarak siz değerli misafirlerimizi Ege'nin büyülü atmosferine davet ediyoruz. Küçükkuyu, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit ve Burhaniye'den kalkan konforlu aracımızla başladığımız yolculuğumuz, sizi tarih ve doğanın kucaklaştığı üç özel noktaya taşıyacak.

İlk durağımız, Ege'nin incisi Dikili. Sabahın erken saatlerinde başlayan yolculuğumuzun ardından, Dikili'nin benzersiz güzelliklerini keşfetmeye başlıyoruz. Midilli Adası'na bakan sahil yolunda ilerlerken, Bademli Köyü'nün doğal güzellikleriyle tanışıyoruz. Zeytin ağaçları arasında kayboluyoruz.

Pitane antik kenti ve Çandarlı Kalesi ile tarihi dokuları soluyoruz. Efsanevi atmosferi içinde keyifli bir şehir turu yapıyor, tarihin izlerini takip ediyoruz. Yeni Foça'ya geçişimizde, bölgenin masmavi denizine ve tarihle iç içe geçmiş atmosferine tanıklık ediyoruz. Eski Foça'nın dar sokaklarında dolaşırken, tarih kokan evleri ve çarşısıyla buluşuyoruz.

Foça-Dikili-Çandarlı Turu, sadece tarihle değil, aynı zamanda doğanın cömertliğiyle de bizi kucaklıyor. Herdod'un sözleriyle anılan bu topraklarda, günün tadını çıkarmak için bize katılın. Gayem Tur olarak sizlere unutulmaz anılar vaat ediyoruz.

Ege'nin sıcak rüzgarları eşliğinde, Foça, Dikili ve Çandarlı'nın benzersiz güzelliklerini yaşamak için bize katılın.

 Ücrete Dahil Olanlar
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM BEDELİ
 • REHBERLİK HİZMETİ
 • ÇEVRE GEZİLERİ
 • GAYEM TUR GÜVENCESİ
 • DOSTLUK VE GÜLERYÜZ
 • 1618 NO’LU SEYAHAT SİGORTASI
 Ücrete Dahil Olmayanlar
 • SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLEN YEMEĞİ
 • AKŞAM YEMEĞİ
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • ÖZEL HARCAMALAR
 • Bilet Durumu: 100

500,00 ₺
ile Başlayan Fiyatlar
Tur Süresi:
GÜNÜBİRLİK
Konaklama
GÜNÜBİRLİK
Konaklama Türü
YOK
 Gezi Rotası
 • DİKİLİ
 • ÇANDARLI
 • YENİ FOÇAESKİ FOÇA
 • BADEMLİ KÖYÜ
 Hareket Noktaları ve Kalkış Saatleri
 • KÜÇÜKKUYU : 06:15
 • ALTINOLUK : 06:30
 • AKÇAY : 07:00

REZERVASYON YAP

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: DİKİLİ, ÇANDARLI, YENİ FOÇAESKİ FOÇA, BADEMLİ KÖYÜ

Lüks Otobüsler
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Gayem Tur olarak düzenlediğimiz Yunanistan Selanik Turları, Ege'nin sıcak atmosferi, tarihi zenginli..
2 GÜN 1 GECE

YUNANİSTAN

Tren ile Tur
16.000,00 ₺
Vergiler Hariç: 16.000,00 ₺
Doğu Ekspresi ile Kars Turu: Türkiye'nin Tarih ve Doğa Hazinelerini Keşfedin Türkiye'nin yaşayabilec..
5 GÜN 4 GECE

DOĞU KARS

Lüks Otobüsler
1.000,00 ₺
Vergiler Hariç: 1.000,00 ₺
Gayem Tur, sizleri Ege'nin turkuaz sularından alıp, Ankara'nın tarih kokan atmosferine götüren eşsiz..
GÜNÜBİRLİK

ANKARA

Lüks Otobüsler
2.800,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.800,00 ₺
Gayem Tur ile Türkiye'nin İncilerini Keşfedin: Pamukkale, Salda, Efes ve Şirince Turu*Gayem Tur olar..
2 GÜN 1 GECE

SALDA,EFES