Sıkça Sorulan Sorular

Gayem Tur misafirlerine ne gibi olanaklar sağlar?
Profesyonel, tecrübeli ekibimiz ve en iyi tur rehberlerimiz ile sizi almaktan teslim edene kadar en iyi şekilde ağrılayarak ücretli ve ücretsiz dahili ve opsiyonel olarak imkanlar sunuyoruz. Bu imkanlar tur detaylarımızda ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.
Ulaşım araçlarımızda herhangi bir rötar, iptal söz konusu olduğunda ne yapılmalıdır?
Ulaşım araçlarımızda rötar söz konusu olduğunda misafirlerimiz telefon yoluyla bilgilendirilir. Gerekli açıklamalar yapılır ve müşteri kesinlikle mağdur edilmez.
Rezervasyonlarınızı nasıl yapabilirsiniz?
Sunduğumuz çeşitli tur ve gezi programlarından ofisimize gelerek seçim yapabilir veya sitemizden size uygun tur programına karar verdikten sonra telefon ile bizlere ulaşıp yerinizi ayırtabilirsiniz. Banka yolu ile ödemenizi yaptıktan sonra turumuza katılabilirsiniz. Web sitemizde bulunan tur katılım formları ile de online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak rezervasyonunuzun tamamlanması için gereken işlemleri yapacaktır.
Telefon ile rezervasyon yapılabilir mi?
Sitemizden size uygun tur programına karar verdikten sonra telefon ile bizlere ulaşıp yerinizi ayırtabilirsiniz. Banka yolu ile ödemenizi yaptıktan sonra turumuza katılabilirsiniz.
Seyahate çıkmadan önce ne yapmalısınız?
Seyahate çıkmadan önce yanınızda para ve biletinizi almayı unutmayınız. Paranızın farklı miktarlarını farklı yerlere koyarak muhafaza etmek daha güvenli olacaktır. Ayrıca yurtdışı seyahatlerinizde pasaportunuzu unutmamalısınız. Yurtdışı seyahatlerinizde gideceğiniz ülkenin acil telefon numaralarını içeren bir listeyi yanınızda bulundurun. Gideceğiniz yerin fiziksel ve çevresel özellikleri hakkında bilgi edinin, sağlık konusunda yapılacak önerileri dikkate alınız. İlaçlarınız varsa yanınıza almayı unutmayınız.
Seyahatlerinize çıkarken yanınızda gelirken getirmeniz gerekenler nelerdir?
Herşeyden önce gideceğiniz yerin iklim şartlarına dikkat etmelisiniz. Eğer yazlık kesimlerde tatile gidilecekse yaza uygun kıyafetler seçmeniz tavsiye edilir. Tatil yapacağınız yerde ani sıcaklık değişimleriyle sorun yaşamamanız için kalın ve ağır giyecekler yerine hafif kıyafetleri üst üste giymenizi tavsiye ederiz. Bunun yanısıra her tur için gelirken yanınızda getirmeniz gerekenleri o turun sayfasında ayrıca belirttik.

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun