Fiyat 250,0 ₺
Rezervasyon Yap

AKYAKA -KÖYCEĞİZ- YUVARLAKÇAY – GÜZELKÖY TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

01:00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım

Tur Günleri

Haftasonu

Tur Programı

Siz değerli misafirlerimizi belirlenen saat ve yerlerden aldıktan sonra yolda vereceğimiz kahvaltı molamız sonrasında YATAĞAN‘a varıyoruz. GÜZEL KÖYLÜ dizi çekimlerinin yapıldığı BOZÜYÜK köyün'deki serbest zaman sonrası GÖKOVA‘ya hareket ediyoruz. Bir tarafında AZMAK ÇAYI, diğer tarafında GÖKOVA KÖRFEZİ ile Ege’nin saklı güzelliklerinden biri, MUĞLA’nın Ula ilçesine bağlı AKYAKA’ya gidiyoruz. Beldedeki dağlardan gelen soğuk suların, Gökova körfeziyle buluştuğu yerde oluşan bir doğa harikası “AZMAK NEHRİ“ üzerinden, isteğe bağlı yaklaşık 45 dk. tekne turumuza katılıyoruz. Tekne turu sonrasında serbest zamanımızın sonrasında muhteşem bir doğal güzelliğe sahip Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı YUVARLAKÇAY’a doğru ilerliyoruz. TOPGÖZÜ KANYONU'nda bulunan ve MUĞLA bölgesinin en yüksek dağı olan SANDRAS DAĞI’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri. Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan YUVARLAKÇAY’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanı başında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyu eşliğinde keyif yapabilir, alabalıktan tandıra, kavurmaya ve yoğurtlamaya kadar çok sayıda leziz yemeği tadabilir, çay üzerine kurulan SALINCAKLARDA SALLANARAK suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Belirlenen saatte akşam üzeri AKÇAY ‘a doğru yola çıkıyoruz. Yolda verilen molaların ardından AKÇAY'a ulaşıyoruz. Bir başka GAYEM TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle,sizlerle vedalaşıyoruz.

GELİRKEN GETİRİN

 • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
 • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Gidiş - Dönüş Ulaşım Bedeli
 • Rehberlik Hizmeti
 • Çevre Gezileri
 • GAYEM Tur Güvencesi
 • Dostluk ve Güleryüz
 • 1618 No’lu Seyahat Sigortası
 • Sabah Kahvaltısı ve Öğlen Yemeği
 • Özel Harcamalar
 • Azmak & Yuvarlakçay Tekne Turu
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Genel Bakış

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Gayem tur  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 16, 19, 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı GAYEM TUR’da saklıdır.

» Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Gayem tur sorumluluğu yoktur.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Gayem Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 250,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun