Fiyat 250,0 ₺
Rezervasyon Yap

ARAPAPIŞTI KANYONU-YÖRÜK ALİ EFE MÜZESİ-NAZARKÖY TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

01:00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım

Tur Günleri

Haftasonu

Tur Programı

Siz misafirlerimizi belirlenen saat ve noktalardan aldıktan sonra yolda vereceğimiz kahvaltı molamız sonrasında, yolculuğumuzun ilk durağına Efeler Diyarı Aydın’ın ünlü Efelerinden olan Yörük Ali Efe’nin memleketi Yenipazar’a doğru yol alıyoruz.. Milli kahraman Yörük Ali Efe’nin maceralarına tanıklık edeceğimiz ve Efe kültürünü yakından tanıma fırsatı yakalayacağımız Yörük Ali Efe Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Yörük Ali Efe’nin evinin müzeye dönüştürülmesinin ardından mirasçıları ve yöre sakinlerinin Efe kültürüne dair miras ürünlerini müzeye bağışlamaları ile oluşturulan müze sizleri hoş bir kültür turu yaşatacak.... Serbest zamanın ardından, suyun azmi ve gücünü sergilediği Arapapıştı Kanyonu’na doğru yola çıkıyoruz. Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde Akçay’ın oluşturduğu bu kanyon, eşsiz doğasını keşfetmenin en zevkli yolu tekne turuna çıkmak. ‘Arapapıştı Kanyonu İskelesi’ nden kalkan teknelerle derin vadinin içerisinde heyecan verici bir yolculuk yapacağız. Yaklaşık iki saat sürecek olan tekne turumuzu keyifle sonlandırdıktan sonra, iskelede manzaraya karşı vereceğimiz çay molasının ardından Nazarköy’ e geliyoruz. Nazarköy, Kemalpaşa İlçesi’ ne bağlı, 1940’ lar dan bu yana cam boncuk işçiliği ile geçimini sağlayan eski bir köydür. Diğer bir deyişle Boncuk köy olan bu şirin köyde boncuk çarşısını gezip, boncuk alışverişimizi yapıp keyifli ve eğlenceli bir zaman geçiriyoruz. Serbest zaman sonrası gezimizi burada bitirip Akçay’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda verilen molaların ardından AKÇAY'a ulaşıyoruz. Bir başka GAYEM TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle, sizlerle vedalaşıyoruz.

GELİRKEN GETİRİN

 • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
 • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Gidiş - Dönüş Ulaşım Bedeli
 • Rehberlik Hizmeti
 • Çevre Gezileri
 • GAYEM Tur Güvencesi
 • Dostluk ve Güleryüz
 • 1618 No’lu Seyahat Sigortası
 • Sabah Kahvaltısı
 • Öğlen Yemeği
 • Akşam Yemeği
 • Özel Harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Genel Bakış

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Gayem tur  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 16, 19, 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı GAYEM TUR’da saklıdır.

» Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Gayem tur sorumluluğu yoktur.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Gayem Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 250,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun