Fiyat 225,0 ₺
Rezervasyon Yap

Askania-Ormanya & Maşukiye Turu

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

23:59

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüx Araçlar ile

Tur Günleri

___

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tümünü Gör

GELİRKEN GETİRİN

  • Spor ayakkabı, mevsim koşullarını düşünerek giyinmeniz önerilir.
  • Herhangi bir hastalığınız varsa ilaçlarınız

Tur Programı

Tur Programı
Siz değerli misafirlerimizle buluşup harika bir doğa turu için hareket ediyoruz. İlk tam bir doğa harikası, Marmara Bölgesinin en büyük, Türkiye'nin ise beşinci büyük doğal gölü olan İznik Gölü kenarında bulunan, Yunan mitolojik ismiyle İznik Gölü anlamına gelen Askania’ya geçiyoruz. Talep eden misafirler fotoğraf çekimleriyle bu doğayı hatıralarında somutlaştırabilirler. Daha sonra Maşukiye girdikten sonra Sapanca Gölü etrafına gelip Sapanca Gölü etrafında Kahve molası ve Sapanca Gölü gezisinden sonra 10 yılı aşan araştırma ve planlama süreci sonunda ortaya çıkarılan ORMANYA’ya geçiş yapıyoruz. 4 bin dönümlük alana kurulu olan Ormanya Doğal Yaşam Parkı içerisinde Çocuk Hayvanat Bahçesi, Yaban Hayat Alanı, Bisiklet ve Yürüyüş Parkurları, Mesire Alanlarını misafirler gezebilir ve fotoğraf çekebilirler. Ormanya’ da geçireceğimiz 3 saatlik zaman diliminin ardından programımızı burada sonlandırıyor ve dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
Baska bir GAYEM TUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Ulaşım
  • Rehberlik hizmeti
  • Gayemtur Güvencesi
  • Sabah & öğle & akşam yemeği
  • Kişisel harcamalar
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 225,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun