Fiyat 100,0 ₺
Rezervasyon Yap

Assos- Behramkale Turu

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

Akçay : 09:00 Altınoluk : 09:30 Küçükkuyu : 09:45

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle

Tur Günleri

Çarşamba, Cuma, Pazartesi

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 2009 Turizm Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tümünü Gör

GELİRKEN GETİRİN

  • Spor ayakkabı/ Şapka/ Mayo/ Havlu
  • Fotoğraf/Video çekiyorsanız makinayı unutmuyoruz :)
  • Herhangi bir hastalığınız varsa ilaçlarınız

Tur Programı

Tur Programı
Felsefenin doğduğu yer...
Öyle bir tepedesiniz ki,sanki az elinizi uzatsanız; gökyüzüne ya da az elinizi uzatsanız denize ulaşacaksınız.
Sabah 10:00’da Akçaydan hareket ediyoruz.


11:30 gibi Behramkale köyündeyiz.

Assos limanı ve şirintaş evleriyle farklı bir görüntü oluşturan Behramkale köyünü geziyoruz.

Felsefeninde ilk doğduğu yer olarak bilinen eski adı Behramkale olan Assos’ta Athena tapınağına çıkıyoruz. Athena tapınağı aynı zamanda Ariston’un felsefe okulunu kurduğu yer.

Edremit körfezinin güzelliği ve Athena tapınağında çekilen fotoğraflar ardından Assos'un bitişiğinde, 2 km. uzaklıkta olan Kadırga Koyuna gidiyoruz.

Assos civarında konaklamak ve denize girmek için tercih edilen başlıca yerlerden biri. Zeytin ağaçlarıyla dolu bir yoldan inerek ulaşıyorsunuz koya.

Bütün koy temiz, her bütçeye uygun otel ve kamping alanlarıyla dolu.

Geniş,uzun ve taşlık bir plajı var Kadırga'nın. Denizi tertemiz ve berrak, zaten mavi bayrak ödülü almış. Denizin içindeyken yemyeşil bir manzaraya karşı yüzmesi çok keyifli. Akşamüstü başlayan imbat rüzgarları sıcaktan bunalmanızı engelliyor. Her tesisin önünde şemsiye ve şezlongları bulunuyor. Ayrıca kıyı boyunca yemek yenilebilecek birçok salaş restoran bulunuyor. Burada yüzme ve öğle yemeği molası veriyoruz.
Ardından taş evleriyle ünlü Yeşilyurt köyü'ne geçiyoruz ve akşam çaylarımızı yudumluyoruz.

Saat 18 : 00 ‘de Akçay’a dönüş için hazırlanıyoruz.


19:00 da Bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Rehberlik Hizmeti
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Tüm kişisel harcamalar

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 100,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun