Fiyat 110,0 ₺
Rezervasyon Yap

Ayvalık Kahvaltılı Tur

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

Küçükkuyu : 08:15 Altınoluk : 08:30 Akçay : 09:00 Not: Saatler, hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle

Tur Günleri

Perşembe, Salı

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 2009 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

 

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tümünü Gör

GELİRKEN GETİRİN

  • Spor ayakkabı/ Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.)
  • Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
  • Varsa kullandığınız ilaçlar
  • Fotoğraf/video çekimi yapacaksanız ilgili ekipmanlar

Tur Programı

Tur Programı
Şeytan Sofrası'na hangi amaçla giderseniz gidin,bir günün bitişinden keyif alabileceğiniz yegane yerlerden bir tanesi olduğunu göreceksiniz.

SERPME KAHVALTI - AYVALIK ŞEHİR TURU (yemek molası ekstra)

SARIMSAKLI PLAJI (yüzme molası)- ŞEYTAN SOFRASI - CUNDA ADASI

Zeytin ve çam ormanlarının denizle kucaklaştığı, açık hava müzesini andıran mimari yapıları ile Ayvalık sizleri bekliyor.

Sabah 08.45 de buluşuyor, Ayvalık’a doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız nostaljik bir görünüm sunan Bizimköy. Burada kahvaltımızı yaptıktan sonraki durağımız Şeytan Sofrası’na, Işık Tanrısı Apollon ile Ay Tanrıçası Selen’in aşkına tanıklık ettiği rivayet olan Sarımsaklı plajının altın kumlarını izleyerek geçiyoruz. Yuvarlak bir sofrayı andıran görüntüsüyle sarp kayaların üzerinde, deniz, koylar ve çamlıklarla süslü Şeytan Sofrasının manzarasını fotoğrafladıktan sonra Sarımsaklı plajında yüzme molamızı veriyoruz. Ardından Ayvalık şehir merkezinde konuçlanarak serbest zamanımızı kullanıyoruz.

Ve Ege’nin şirin durağı Cunda Adası’na doğru yola çıkıyoruz.

Cunda adasında verilen serbest zamanda gezginlerimiz birbirinden güzel oymalarla süslenmiş balkon ayakları ve üzerindeki motiflerle geçmişin izlerini taşıyan tarihi evler arasında dolaşabilir, Rahmi Koç Vakfı tarafından dönem oyuncakları ve eşyalarının sergilendiği müzeye çevrilen Taksiyarhis Kilisesi’ni görebilirler. Kısa yürüyüşleri ardından taş ustalığı görülmeye değer Taş Kahve’de sakızlı kahvelerini yudumlayıp ; adanın meşhur tost- dondurma ve lokmasından yiyebilirler.

Cunda’daki keyifli ziyaretimizin ardından rüzgara karşı duran yel değirmenlerini arkamızda bırakıp adayı Ayvalık’a bağlayan Türkiye’nin ilk boğaz köprüsünden geçerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Günbatımı ile bir başka organizasyonda görüşmek dileğiyle ayrılıyoruz.

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Kahvaltı
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Rehberlik Hizmeti
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Kişisel harcamalar

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 110,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun