Fiyat 150,0 ₺
Rezervasyon Yap

CUNDA ADASI-AYVALIK TEKNE TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

Küçükkuyu : 08:15 Altınoluk : 08:30 Güre : 08:45 Akçay : 09:00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Tekne & Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle

Tur Günleri

Hergün

Tur Programı

Tur Programı
Ayvalık,kültür zenginliğinin yanı sıra; doğanın bütün güzellikleriyle bezenmiş, doğayla tarihin içiçe geçmiş beraberliğinin yaşandığı, eşşiz güzellikteki bir yöre

TEKNE İLE ADALAR TURU

(yüzme molaları)

CUNDA ADASI TURU

Sabah 08.45’da buluşuyor, Ayvalık’a doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Gömeç-Karaağaç’da bulunan Atatürk kayalıkları… Atatürk’ün silüetini andıran kayalıkları gördükten sonra bir sonraki durağımız Cennet Tepesi ni görüyoruz. Cennet Tepesi, Ayvalık'ta manzaranın seyrine doyum olmayan tepelerden biri. Bölge de manzara eşliğinde ufak bir fotoğraf molası veriyoruz keyifli bir zaman sonrası Ayvalık merkeze, teknemize binmek üzere gidiyoruz.

Türkiye’nin en zengin su altı flora ve faunasına sahip Ayvalık’ın berrak sularında çevresini sarmalayan irili ufaklı 24 adası eşliğinde tekne turumuza başlıyoruz. Üç farklı koyda yüzme molası verip serinliyoruz. Pırıl pırıl koylarda yüzüp serinledikten sonra sınırsız balık,salata ve karpuzdan oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Gün boyu müzik- eğlence ve animasyonlarla devam ediyor. Tekneyle yaptığımız keyifli tur sonrasında Ege’nin şirin durağı, Cunda ’ya varıyoruz.

Cunda adasında verilen serbest zamanda misafilerimiz birbirinden güzel oymalarla süslenmiş balkon ayakları ve üzerindeki motiflerle geçmişin izlerini taşıyan tarihi evler arasında dolaşabilir, Rahmi Koç Vakfı tarafından dönem oyuncakları ve eşyalarının sergilendiği müzeye çevrilen Taksiyarhis Kilisesi’ni görebilirler. Kısa yürüyüşleri ardından da neoklasik mimari örneği, taş ustalığı görülmeye değer Taş Kahve ’de sakızlı kahvelerini yudumlayıp , adanın meşhur tostu- dondurması ve lokmasının tadına bakabilirler.

Cunda’daki keyifli ziyaretimizin ardından rüzgara karşı duran yel değirmenlerini arkamızda bırakıp adayı Ayvalık’a bağlayan Türkiye’nin ilk boğaz köprüsünden geçerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Günbatımı ile bir başka organizasyonda görüşmek dileğiyle ayrılıyoruz.

GELİRKEN GETİRİN

  • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
  • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Rehberlik
  • Ulaşım
  • Tekne Turu & öğle yemeği
  • Ekstra harcamalar

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir. Tekne turunun bulunduğu programlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine  yoğunluk-rüzgar-akıntıvb. etkenler gözönünde bulundurularak tekne kaptanı tarafından karar verilir.Teknelerde yemek yerlerinde masalar misafirler için rezerve edilmekle birlikte, güneşlenme yerleri müsaitlik doğrultusunda misafirlerin dönüşümlü olarak kullanacağı kapasiteye sahiptir.

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 150,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun