Fiyat 250,0 ₺
Rezervasyon Yap

BOLU YEDİGÖLLER TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

01:00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım

Tur Günleri

___

Tur Programı

Günübirlik
Misafirlerimizi belirlenen saat ve duraklarımızda buluşup keyifli bir Yedigöller haftasonu turu için yola çıkıyoruz.Doğa ve tabiat turu olan bu programımızda çok keyifli anlar yaşayacaksınız. Yol güzergahın da vereceğimiz molalar ile birlikte yaklaşık 6 saatlik bir yolculuktan sonra Yedigöller ‘e varıyoruz.Bölgenin adını alan gölleri İnce Göl, Sazlı Göl, Kuru Göl, Nazlı Göl, Derin Göl, Büyük Göl'ü sırası ile geziyoruz. Sonrasında piknik alanına giderek öğlen yemeği molası veriyoruz. Öğlen yemeğinde mangal partisi ve sınırsız meşrubat bizleri bekliyor. (Ekstra). Öğlen yemeği molasından sonra Yedigöller gezimize devam ediyor ve Serin Göl'ü ziyaret ediyoruz. Orman içinde yapacağımız yaklaşık 3 saatlik yürüyüşümüz esnasında ahşap köprülerden geçiyor, yüzlerce renkli ağaç arasında patika yollardan yürüyerek ilerliyor ve nilüfer bahçelerini resmederek yavaşça dinlenerek ilerliyoruz. Dilek Çeşmesi suyumuzu içerken Şelaleyi de seyredip bol bol fotoğraf çekiyoruz.
Yedigöller gezimizi tamamladıktan sonra yine yol güzergahımızın üzerinde bulunan Kapankaya Seyir Terasına çıkıyor ve hem gölleri hem de orada ki muhteşem manzarayı panaromik olarak izliyoruz. Molamız esnasında yeterince dinlendikten sonra tekrar yol üzerinde bulunan ve müthiş manzaraya sahip bir alanda duruyoruz. Burada köylülerin hazırladıkları közde patates, mısır vb. gibi doğal besinlerden tadarken, kendimizi doğal manzaraya teslim edip bolca fotoğraf çekiniyoruz. Artık yavaş yavaş yola koyulma vakti diyor ve araçlarımıza binerek turumuzu tamamlamak üzere Akçay'a doğru yola çıkıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara geri bırakarak bir daha ki GAYEM TUR organizasyonlarında ve gezilerinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.

GELİRKEN GETİRİN

 • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
 • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Gidiş - Dönüş Ulaşım Bedeli
 • Rehberlik Hizmeti
 • Çevre Gezileri
 • GAYEM Tur Güvencesi
 • Dostluk ve Güleryüz
 • 1618 No’lu Seyahat Sigortası
 • Kahvalt&Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Özel Harcamalar

Genel Bakış

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Gayem tur  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 16, 19, 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı GAYEM TUR’da saklıdır.

» Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Gayem tur sorumluluğu yoktur.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Gayem Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 250,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun