Fiyat 590,0 ₺
Rezervasyon Yap

DATÇA & MARMARİS TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

01:00

Tur Şekli

Konaklamalı

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım

Tur Günleri

14-15 AĞUSTOS 2021

Tur Programı

DATÇA & MARMARİS & SELİMİYE &KIZ KUMU
1.GÜN
Sabah belirlenen saatlerimizde siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltısı için uygun bir mola yerimizde kahvaltımızı (ekstra) aldıktan sonra, mavi ile yeşilin kucaklaştığı yere Palamutbükü koyuna doğru hareket ediyoruz. Pırıl pırıl parlayan koyları , plajları , yeşilin birçok tonunu göreceğiniz zeytin, badem ve çam ağaçları ile bir doğa harikası. Burası antik çağda limanı ve verimli arazileri ile Knidos kentinin önemli noktalarından biriydi. Günümüzde de Datça`nın turizm alanında parlayan yıldızlarından. Palamutbükü koyunun ardından Datça merkeze doğru yola çıkıyoruz. Datça`nın huzurlu sakin sokaklarında gezerek bal , badem , badem ezmesi alışverişlerimizi de yaptıktan sonra Eski Datça`ya doğru hareket ediyoruz. Burada ahşap kapılı , taş evlerin , dar sokaklarıyla , begonvillerin büyüsüne kapılarak gezip fotoğraf çekimlerimizi de tamamladıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Otelde alacağımız öğle yemeğimizden sonra deniz , havuz ve otelimizin keyfini çıkarıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2.GÜN
Sabah kahvaltısının aldıktan sonra,öğle saatine kadar otelimizin imkanlarından faydalanıyoruz.Öğle yemeğimizi aldıktan sonra KIZ KUMU’na doğru ilerliyoruz. İlk durağımız öğle saatlerinde varmış olacağımız Kız Kumu Plajı oluyor. Rehberimizden Kız Kumunun efsaneleşmiş aşk hikayesini dinliyoruz, bölge hakkında bilgiler alıyoruz ve serbest zamana geçiyoruz. Kız Kumunun tadını çıkarıp, haftanın stresini üzerimizden atacağımız huzur dolu bir ege sahiline geçiyoruz. Sahilinde ve sokaklarında dolaşıp meşhur losta tatlısından tadıyoruz. Daha sonrasında BAYIR KÖYÜ’ne gidiyoruz. Meşhur köyün hikayelerini rehberimizden dinleyip kahvelerimizi aldıktan sonra bu güzel gezi'nin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakmak üzere AKÇAY'a geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bir sonraki GAYEM TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

GELİRKEN GETİRİN

 • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
 • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemeği
 • Akşam Yemeği
 • Gidiş - Dönüş Ulaşım Bedeli
 • Rehberlik Hizmeti
 • Çevre Gezileri
 • GAYEM Tur Güvencesi
 • Dostluk ve Güleryüz
 • 1618 No’lu Seyahat Sigortası
 • Milli park giriş ücreti
 • 1.Gün Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemeği
 • 2.Gün Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği
 • Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar.

Genel Bakış

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Gayem tur  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 16, 19, 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı GAYEM TUR’da saklıdır.

» Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Gayem tur sorumluluğu yoktur.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Gayem Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 590,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun