Fiyat 180,0 ₺
Rezervasyon Yap

DİKİLİ TEKNE TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

09:00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar+ Tekne

Tur Günleri

Cumartesi, Salı

Tur Programı

Siz değerli misafirlerimizi belirlenen saat ve noktalardan aldıktan sonra Dikili’ye doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Gömeç-Karaağaç’da bulunan Atatürk Kayalıkları… Atatürk’ün silüetini andıran kayalıkları görüp, kısa bir fotoğraf çekimi molasından sonra güzergahımız üzerinde yer alan tesislerde kahvaltı (ekstra) için mola veriyoruz. Ardından saat 11.00’ da kalkacak teknemize binmek üzere Dikili İskeleye ulaşıyoruz..
İncecik beyaz kumu, berraklığı, sakinliği, doğallığı ve de mavinin her tonu ile Ege’nin hayran bırakan Bademli Zındancık Koyunda ilk yüzme molası veriliyor. Ardından kilin mucizevi etkisiyle daha da güzelleşen, sıcak suyundan çıkmak istemeyeceğiniz Hanım'ın Koyuna geçiyor, teknede yemek molası(tur ücretine dahil) veriyoruz. Kil ile peeling yapabileceğiniz bu koydaki molamız sonrası Kalem Adası ve Ege’nin tüm özelliğini taşıyan Garip Adası arasında bulunan Akvaryum Koyu'na hareket ediyoruz. Son durağımız Kalem Adası karşısında yer alan sakinliğiyle ve sıcak suyuyla ün salmış Ilıca'ya (yüzme molası) uğrayarak yaklaşık 18.30 civarında geri dönüş yaparak Dikili iskelesine ulaşıyoruz.
Tekne’de geçirilen keyifli zamanın ardından araçlarımızla dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Bir başka GAYEM TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle...

GELİRKEN GETİRİN

 • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
 • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Rehberlik (Acenta görevlisi)
 • Ulaşım
 • Tekne Turu & öğle yemeği
 • (Çupra ya da levrek ızgara veya Kasap Köfte / Spagetti - Salata - Ekmek)
 • Programda yer alan turla
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Ekstra kişisel harcamalar
 • Tüm öğünlerde alınan içecekler
 • Extra belirtilen organizasyonlar

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 2009 Turizm Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir. Tekne turunun bulunduğu programlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine  yoğunluk-rüzgar-akıntıvb. etkenler gözönünde bulundurularak tekne kaptanı tarafından karar verilir.Teknelerde yemek yerlerinde masalar misafirler için rezerve edilmekle birlikte, güneşlenme yerleri müsaitlik doğrultusunda misafirlerin dönüşümlü olarak kullanacağı kapasiteye sahiptir. 

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 180,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun