Fiyat 250,0 ₺
Rezervasyon Yap

ESKİŞEHİR TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

01:00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım

Tur Günleri

___

Tur Programı

Günübirlik
Misafirlerimiz; Türkiye’nin kültür başkenti seçilen hem doğası hem de tarihi ile unutamayacağınız Eskişehir gezisi için Sabah belirtilen saat ve duraklarından hareket ederek unutamayacağınız,anılarınızda iz bırakacak olan Eskişehir Turumuza başlamak üzere yola çıkıyoruz.
Yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuzun ardından modernliği, tarihi ve kültürü ile dikkat çeken Eskişehir’e varıyoruz. İlk durağımız olarak Balmumu Heykel Müzesini gezmek için bal mumu müzesine geçiyoruz. Bu müzede duygulu anlar yaşayacağınızı garanti edebiliriz. Müze gezimizin ardından Osmanlı sivil mimari özelliklerini koruyan, kıvrımlı taş yolları, çıkmaz sokakları, ahşap süslemeli bitişik düzenli, cumbalı evleri ile örf, adet ve geleneklerini ve folklorik değerlerini koruyarak bir bütün olarak günümüze kadar gelmiş olan ODUNPAZARI semtinde, ODUNPAZARI Evlerini fotoğraflayıp sokaklarını keşfediyor ve rehberimizden ODUNPAZARI hakkında bilgi alıyoruz. ODUNPAZARI gezimize devam ediyor ve ATLIHAN çarşına doğru harekete geçiyoruz. Burada alışveriş için sizlere serbest zaman verilecek. Serbest zamanın ardından LÜLETAŞI atölyelerini geziyor ve fotoğraflıyor ve öğlen yemeğimiz için molamızı veriyoruz.
Yemeğimizi ve çay molamızın ardından Türkiye’nin ilk otomobili olan ve Eskişehir’ de TCDD bünyesinde 4,5 ayda üretilen DEVRİM adlı arabayı görmek üzere yola çıkıyoruz. DEVRİM arabasının tarihini rehberimizden dinledikten sonra fotoğraflarımızı çekip tekrar aracımıza binerek Eskişehir’in en büyük parkalarından bir tanesi olan SAZOVA parkına gidiyoruz. Rehberimiz SAZOVA parkında ilk olarak AKVARYUM (Su altı dünyası) ve HAYVANAT BAHÇESİ gezdirecek. Ayrıca size verilen zamanda dilerseniz hayvanat bahçesi içinde bulunan Japon Bahçesini de gezebilirsiniz. Buradaki gezilerimizi tamamladıktan sonra yine SAZOVA parkı içinde bulunan trene binip parkın çevresini komple geziyoruz. Çok eğlenceli bir yolculuk olacağını söyleyebiliriz. Parkın içinde bolca fotoğraf çekebileceğiniz ve yeşilliğin içinde huzur bulacağınız alanın içinden geçerken yine parkın içinde bulunan korsan gemisi, masal şatosu geziyoruz. (Ekstra)
SAZOVA parkı gezimizin ardından PORSUK çayı üzerinde bulunan ve 270 bin metrekarelik bir alanda kurulmuş bulunan KENT PARK 'ı gezerek içindeki SUNİ PLAJ'ı görmenin zevkini yaşıyoruz.Türkiye'nin Amsterdam'ı ya da Venedik'i gibi yakıştırmaları yapılan Porsuk Çayı üzerinde Tekne Turu (Ekstra) ile şehrin ortasında yolculuk yapıyoruz. Köprübaşın'da teknemizden inip alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Eskişehir gezimizi burada sonlandırıyor ve 19,00 civarı tekrardan Akçay’a harekete ediyoruz.
Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuktan sonra Akçay'a varıyoruz. Muhteşem Bir Eskişehir gezimizi sizleri aldığımız noktalara bırakarak istemeyerek de olsa bir daha ki GAYEM TUR programında buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

GELİRKEN GETİRİN

 • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
 • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Gidiş - Dönüş Ulaşım Bedeli
 • Rehberlik Hizmeti
 • Çevre Gezileri
 • GAYEM Tur Güvencesi
 • Dostluk ve Güleryüz
 • 1618 No’lu Seyahat Sigortası
 • Kahvalt&Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Özel Harcamalar

Genel Bakış

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Gayem tur  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 16, 19, 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı GAYEM TUR’da saklıdır.

» Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Gayem tur sorumluluğu yoktur.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Gayem Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 250,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun