Fiyat 130,0 ₺
Rezervasyon Yap

Foça-Dikili-Çandarlı Turu

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

KÜÇÜKKUYU : 06:15 ALTINOLUK : 06:30 AKÇAY : 07:00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle

Tur Günleri

Haftada 2 Gün

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 2009 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tümünü Gör

GELİRKEN GETİRİN

  • Spor Ayakkabı/Mayo/Havlu/Şapka
  • Varsa kullandığınız ilaçlar
  • Fotoğraf/video çekimi yapacaksanız ilgili ekipmanlar

Tur Programı

Tur Programı
Bir hikayeye göre Foça’da bir “kara taş” varmış ve bu taşa basan Foça’dan kopamaz, buraya yerleşirmiş… Zaten bu taşa basmasanız da Foça’nın güzelliği insanı öyle büyülüyor ki yerleşmek mümkün olmasa da tekrar gelmenin planlarını yapıyorsunuz…Dikili de kahvaltı molası
Çandarlı Kalesi Gezisi

Eski Foça Kale Bölgesinde Öğle Yemeği

Sabah buluşuyor ve ilk durağımız Dikili’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuzun ardından kahvaltı molası veriyoruz. Şehir turumuzun ardından Dikili’nin Midilli’ye bakan sahil yolundan zeytinin yeşili ve Ege Denizi’nin maviliğiyle buluşan Bademli Köyü’ne gidiyoruz. Köy içerisindeki gezintimizin ardından Kalem Adası açıklarına geçiyoruz. Akvaryum kadar berrak denize sahip doğa harikası bir cennet Kalem Adası ve Midilli’yi kadrajımıza alarak bu huzur dolu anı ölümsüzleştiriyor ve bir sonraki durağımız ‘Pitane’ Çandarlı’ya Denizköy’ü geçerek varıyoruz.Çandarlı Kalesi ve tarihi yarımadayı gezerek şehir turumuzu tamamlıyor, eski liman bölgesinde çaylarımızı içtikten sonra Yeni Foça’ya rotamızı çeviriyoruz. Yeni Foça ve Eski Foça arasındaki dantel gibi işlenmiş güzel koylardan geçerek Eski Foça'ya ulaşıyor ve yemek molası veriyoruz.

Heredot’un Foça için dediği gibi “Onlar kentlerini, bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel iklimde kurdular” cümlesini hatırlayıp şehir turumuza başlıyoruz. Eski Foça evlerini ve çarşı merkezindeki şirin balıkçı restaurantlarının önüne geliyor, isteyen misafirlerimizin alışveriş yapabilmesi isteyenlerinse deniz müzesini gezebilmesi için bir saat sonra buluşmak üzere ayrılıyoruz. Gün batımını izledikten sonra dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

Akşam saatlerinde turumuzu tamamlıyor bir başka organizasyonda görüşmek dileğiyle ayrılıyoruz.

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Lüks araçlarla ulaşım
  • Rehberlik Hizmeti
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Tüm kişisel harcamalar

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 130,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun