Fiyat 475,0 ₺
Rezervasyon Yap

GÖKÇEADA TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

AKÇAY :05:30 ALTINOLUK :06:00 KÜÇÜKKUYU :06:30 Not: Saatler, hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.

Tur Şekli

Konaklamalı

Ulaşım

Feribot & Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle

Tur Günleri

18-19 EKİM 2021

Tur Programı

1.GÜN: DENİZ VE ŞİFALI ÇAMUR BANYOSU, GÜNEŞİN BATIŞI
Gökçeada ya geldikten sonra otelimize yerleşiyoruz..kısa sürede denize gitmek üzere hazırlanıyoruz. mayolarımızı giyip otelin lobisinde toplanıyoruz.. Öğle yemeği için restaurantımıza gidiyoruz.

Yemekten sonra,Aydıncık sahiline gidiyoruz..burada çamur banyosu ve aydıncık sahilinde (adanın en güzel plajı) denize giriyoruz.Çamur banyosu ve denizin tadını gün boyu çıkarıyoruz. Akşamüstü duş almak için otelimize geliyoruz.

Duşlarımızı aldıktan sonra güneşin batışı izlemek için Kaleköy e gidiyoruz.güneşin en son battığı noktadan, eşsiz manzaranın keyfini çıkartıyoruz.. Akşam yemeği için restaurantımıza gidiyoruz. Yemekten sonra isteye göre kordon da serbest geziyoruz.

Belirlenen bir saatte otelimize gidiyoruz..

Not: Deniz ve (dileyenlerin) şifalı çamur banyosu süresi ortalama: 2.30 - 3 saat
2. GÜN: TAMAMEN TARİHİ VE KÜLTÜREL GEZİ
Sabah otelimizde açık büfe kahvaltı yapıyoruz.

Kahvaltıdan sonra odalarımızı boşaltıyoruz. Zeytinli köyü'ne gidiyoruz… Burada meşhur dibek kahvesinden tadıyoruz. Ayrıca burada bulunan tarihi ve kültürel özelliklere sahip olan Rum evleri, kilisesi. Çamaşırhanesi, vb. görüyoruz.

Zeytinli köyünden sonra tepe köye gidiyoruz. Tepe köyde Rum kilisesini tarihi binalar ve adanın meşhur Rum badesini tanıyoruz. Buranında Rehber eşliğinde tarih ve kültürünü anlamış oluyoruz.

Daha sonra dere köye gidiyoruz. Dere köyde Rum çamaşır hanesi,mezarlıkları ve buranın tarih ve kültürünü, rehberimiz eşliğinde sokaklarını geziyoruz..dere köyü de gördükten sonra Gökçeada’nın merkezinde yemek yiyoruz.Yemekten sonra dileyenler ada kekiği , zeytinyağı gibi yerel - organik ürünlerden alabilirler. ( alış veriş)Gökçeada’ dan ayrılmak üzere feribota gidiyoruz.

GELİRKEN GETİRİN

  • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
  • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • 1 Gece Konaklamalı (Oda Kahvaltı)
  • Rehberlik
  • Ulaşım Bedeli
  • 1618 No'lu Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Öğle Yemeği
  • Kişisel Harcamalar
  • Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 475,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun