Fiyat 250,0 ₺
Rezervasyon Yap

IŞIKLI GÖLÜ(ÇİVRİL) – LAVANTA BAHÇESİ(KUYUCAK) – SALDA GÖLÜ

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

01:00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım

Tur Günleri

Haftasonu

Tur Programı

Sabah siz misafirlerimizi önceden belirlenen saat ve güzergahlardan alarak turumuza başlıyoruz. Sabah erken saatlerde salda gölü'nde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından vereceğimiz serbest zamanda Salda Gölü'ne girebilir ve şifalı çamurundan yüzünüze masaj yapabilir, bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz.Doğal sit alanı olarak ilan edilen Denizli'nin Çivril ilçesindeki Işıklı Gölüne doğru yola çıkıyoruz. Büyük Menderes Nehri'ni besleyen kaynakların üzerinde sulama amaçlı regülatör yapılarak oluşturulan 7 bin 300 hektarlık alana sahip Işıklı Gölü'nde pek çok su kuşu, ender bulunan balık türlerinin yanı sıra nilüfer çiçekleri bulunuyor.Yeşille mavinin buluştuğu eşsiz doğası ve huzur veren manzarasıyla doğa severler'in ilgisini çeken göl, ziyaretçilerine görsel şölen sunuyor. Gölde dileyen misafirlerimiz 4 kişilik motorlu sandallarla nilüferlerin arasından çiçeklerin muhteşem güzelliklerini görerek yaklaşık 1.5 saatlik görsel şölene şahit oluyoruz. Ardından son durağımız olan ve Mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Lavanta Bahçelerinde bol bol fotoğraf çekilip, salıncaklarda sallanabilirsiniz. Daha Sonra Köyde kurulmuş stantlarda Kuyucak köyünde yaşayan kadınların el yapımı ve lavanta ürünlerinden alışveriş yapabilirsiniz.Bu güzel gezi'nin sonuna gelmiş bulunuyoruz.Siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakmak üzere AKÇAY'a geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bir sonraki GAYEM TUR organizasyon'unda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

GELİRKEN GETİRİN

 • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
 • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Gidiş - Dönüş Ulaşım Bedeli
 • Rehberlik Hizmeti
 • Çevre Gezileri
 • GAYEM Tur Güvencesi
 • Dostluk ve Güleryüz
 • 1618 No’lu Seyahat Sigortası
 • Sabah Kahvaltısı
 • Öğlen Yemeği
 • Akşam yemeği
 • Özel Harcamalar
 • Tekne Turu
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Genel Bakış

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Gayem tur  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 16, 19, 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı GAYEM TUR’da saklıdır.

» Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Gayem tur sorumluluğu yoktur.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Gayem Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 250,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun