Fiyat 150,0 ₺
Rezervasyon Yap

KAHVALTILI YEŞİLYURT KÖYÜ-BEHRAMKALE KÖYÜ-ASSOS-KADIRGA KOYU TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

Akçay: 09.00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüx Araçlar ile

Tur Günleri

Haftada 2 Gün

Tur Programı

Tur Programı
Sabah 8:00' de Edremit'ten hareket ediyoruz.
Kısa yolculuğumuzun ardından Kazdağları'nın gizli cenneti olan Yesilyut Köyüne varıyoruz. Burada vereceğimiz serpme kahvaltı molamızın ardından taş evleriyle ünlü köyü gezip fotoğraflıyoruz.

Behramkale köyüne geçiyoruz.
Assos limanı ve şirin taş evleriyle farklı bir görüntü oluşturan Behramkale köyünü geziyoruz.

Felsefenin ilk doğduğu yer olarak bilinen eski adı Behramkale olan Assos Athena tapınağına çıkıyoruz. Athena tapınağı aynı zamanda Ariston'un felsefe okulunu kurduğu yer.

Edremit körfezinin güzelliği ve Athena tapınağında çekilen fotoğraflar ardından Assos'un bitişiğinde, 2 km uzaklıkta olan Kadırga Koyuna gidiyoruz. Kadırga Koyunda gezimizi tamamladıktan sonra Edremit'e dönüş için hazırlanıyoruz.
Başka bir organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

GELİRKEN GETİRİN

 • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
 • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Muhteşem Köy Kahvaltısı
 • Gidiş-Dönüş Ulaşım Bedeli
 • Rehberlik Hizmeti
 • Çevre Gezileri
 • Dostluk ve Güleryüz
 • GAYEM Tur Güvencesi
 • 1618 No’lu Seyahat Sigortası
 • Öğle Yemeği
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Kişisel harcamalar

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 2009 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

 

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 150,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun