Fiyat 150,0 ₺
Rezervasyon Yap

KAZDAĞLARI JEEP SAFARİ KANYON TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

Edremit : 08.00 Akçay : 08.15 Güre : 08.30 Altınoluk: 08.45 Küçükkuyu : 08.15 Not: Saatler, hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

JEEPLERLE

Tur Günleri

Hergün

Tur Programı

Tur Programı
✅GİZEMLİ DAĞ İDA
✅ KIŞLADAĞ SEYİR ALANI
✅ ZEYBEKTAŞI YANGIN GÖZETLEME KULESİ
✅ DEREÇATI ( TAŞ ÜZERİNDE KÖFTE & SEMAVERDE ÇAY İKRAMI )
✅ AYI GÖLÜ ŞELALESİ (YÜZME MOLASI)
✅ ÇOBAN ÇEŞME ( Karpuz ikramı )
✅ AĞLAYAN ÇAM
✅ ŞAHİNDERE KANYONU

TUR PROGRAMI;

Siz Değerli Misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra Avcılar köyü içerisinden Kışladağı Milli Park kapısına ulaşıyoruz. Milli Park kapısında rehberimizin kısa bir tanıtımın sonunda körfez manzarasını arkamızı alarak fotoğraflar çektiriyoruz.

Kazdağı Milli Parkı içerinde sadece 4x4 arazi araçlarının ilerleyebileceği yollardan ilerleyerek Kazdağı'nın zengin bitki örtüsünü görme fırsatı buluyoruz. İlk uğrak noktamız Zeybektaşı Yangın Gözetleme Kulesi oluyor bu bölgede rehberimiz ufak bir anlatım yapıyor sarıkız, babadağ ve radar üssü bölgelerini görme fırsatımız oluyor manzara eşliğinde fotoğraflarıızı çekildikden sonra katmer kayalıklarına doğru yola çıkıyoruz manzarası bol doğayla iç içe ufak bir yolculuk yapıyoruz fotoğraf makinalarımız elimizde bekleyebiliriz ayı, domuz, karaca, gibi canlıların en yoğun olduğu bölgedir J dereçatı bölgemize geliyoruz ve sizlere dere kenarında serbest zaman veriyoruz (yemek ve ihtiyaçlarımızı burada karşılıyoruz). Taş üzerinde köfte, meşrubat, Semaverde çayımızı yudumladıktan sonra yüzmek için Ayı Gölü Şelalesi'ne gidiyoruz. 2 tane şelalenin beslediği gölette en az 1 - 1.30 saat yüzme molası veriyoruz.. Daha sonra jeeplerimize binip çoban çeşmeye geliyoruz ve sizlere soğuk doğal kaynak suyu ikramında bulunurken karpuzlarımızı ikram ediyoruz. Molamızın ardından Şahinderesi kanyonu körfezin bacası olarakda adlandırılan Kanyonun uzunluğu 26 km yüksekliği ise 600-700 metrelere kadar çıkmaktadır. Rehberimizin anlatımı ve fotoğraf çekimlerimizin ardından Ağlayan Çam gidiyoruz. Rehberimizden çam hikayesini dinleyip fotoğraflıyoruz. Kazdağı Milli Parkı içindeki turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğuna geçiyoruz 17:00 – 17:30 civarı turumuz sonlanmış oluyor.

GELİRKEN GETİRİN

  • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
  • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Öğle Yemeği ( Meşrubat & Semaverde Çay İkramı )
  • Rehberlik Hizmeti
  • Milli park Giriş Ücretleri

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 150,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun