Fiyat 110,0 ₺
Rezervasyon Yap

Kazdağları Şelaleler Turu

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

Küçükkuyu: 08:15 Altınoluk: 08:30 Akçay: 09:00 Not: Saatler, hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir.

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle

Tur Günleri

Hergün

Genel Bakış

 Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tümünü Gör

GELİRKEN GETİRİN

  • Spor Ayakkabı/Mayo/Havlu/Şapka
  • Mevsim koşullarına göre hırka bulundurmanızı tavsiye ederiz.
  • Varsa kullandığınız ilaçlar
  • Fotoğraf/video çekimi yapacaksanız ilgili ekipmanlar

Tur Programı

Tur Programı
Aşk öyküleriyle bezenmiş, adına şiirler yazılmış, filmlere konu olmuş, unutamayacağınız güzellikler.

HASAN BOĞULDU GÖLETİ

SÜTÜVEN ŞELALESİ

KIZILKEÇİLİ ANIT ÇINAR

SARIKIZ KAZDAĞI ETNOGRAFYA MÜZESİ

ADATEPE KÖYÜ

ZEUS ALTARI

Sabah saat 09:15'de Şelaleler Turumuz için hareket ediyoruz.

Oksijen açısından Alp'lerden sonra dünyada 2. bölge olan Kazdağı Köyleri’ni keşfe başlıyoruz.

Sırasıyla ilk olarak Hasanboğuldu, Sütüven Şelalesini görüyoruz.Ardından Zeytinyağı Müzesini ziyaret ediyoruz. Bu müzede zeytin yağının eskiden ve günümüzde nasıl yapıldığını öğrenip, arzu eden misafirlerimiz alışverişlerini de yapabiliyorlar. Burada tadım ve sunum ikramlarımız oluyor. Sonra Kızılkeçili Anıt Çınar'da fotoğraf molası veriyoruz.

Daha sonra Sarıkız Kazdağı Etnografya Müzesi gezimizin ardından öğle yemeği molamızı veriyoruz. Şelaleler gezimizi takiben eski Yunan köyü Adatepe'ye gidiyoruz. Burada Eski Rum Evleri arasında yapacağımız keyifli yürüyüşün ardından köy hayatını solumanız, dinlenmeniz ve asırlık çınar ağaçları altında güzel bir kahve içebilmeniz için Köy Meydanında serbest zaman veriyoruz.

Serbest zamanın ardından eşsiz güzellikteki manzarasıyla bizleri bekleyen Zeus Altarı’ na gidiyoruz. Burada panoramik fotoğraf molası ve serbest zamanın ardından misafirlerimizi 18.00/18.30 civarı aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • ULAŞIM
  • Rehberlik Hizmeti
  • Öğle yemeği
  • Dostluk ve Güleryüz
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Tüm kişisel harcamalar

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 110,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun