Fiyat 399,0 ₺
Rezervasyon Yap

Kazdağları’nın Gizli Güzellikleri Turu

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

Ören : Burhaniye : Edremit : 09:00 Akçay : 09.15 Güre : 09.30 Altınoluk : 09.45 Küçükkuyu : 09.15

Tur Şekli

Konaklamalı

Ulaşım

Jeep ve Minibüs

Tur Günleri

Cumartesi

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez.  Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir. 

Tümünü Gör

GELİRKEN GETİRİN

 • Mayo/Havlu/Şapka
 • Herhangi bir hastalığınız varsa ilaçlarınız

Tur Programı

1. Gün
Siz Değerli Misafirlerimizi belirlenen noktalardan Jeeplerimizle aldıktan sonra Avcılar köyü içerisinden Kışladağı Milli Park kapısına ulaşıyoruz. Milli Park kapısında rehberimizin kısa bir tanıtımın sonunda körfez manzarasını arkamızı alarak fotoğraflar çektiriyoruz.

Kazdağı Milli Parkı içerinde sadece 4x4 arazi araçlarının ilerleyebileceği yollardan ilerleyerek Kazdağı'nın zengin bitki örtüsünü görme fırsatı buluyoruz. İlk uğrak noktamız Zeybektaşı Yangın Gözetleme Kulesi oluyor bu bölgede rehberimiz ufak bir anlatım yapıyor sarıkız, babadağ ve radar üssü bölgelerini görme fırsatımız oluyor manzara eşliğinde fotoğraflarıızı çekildikden sonra katmer kayalıklarına doğru yola çıkıyoruz manzarası bol doğayla iç içe ufak bir yolculuk yapıyoruz fotoğraf makinalarımız elimizde bekleyebiliriz ayı, domuz, karaca, gibi canlıların en yoğun olduğu bölgedir J dereçatı bölgemize geliyoruz ve sizlere dere kenarında serbest zaman veriyoruz (yemek ve ihtiyaçlarımızı burada karşılıyoruz). Taş üzerinde köfte, meşrubat, Semaverde çayımızı yudumladıktan sonra yüzmek için Ayı Gölü Şelalesi'ne gidiyoruz. 2 tane şelalenin beslediği gölette en az 1 - 1.30 saat yüzme molası veriyoruz.. Daha sonra jeeplerimize binip çoban çeşmeye geliyoruz ve sizlere soğuk doğal kaynak suyu ikramında bulunurken karpuzlarımızı ikram ediyoruz. Molamızın ardından Şahinderesi kanyonu körfezin bacası olarakda adlandırılan Kanyonun uzunluğu 26 km yüksekliği ise 600-700 metrelere kadar çıkmaktadır. Rehberimizin anlatımı ve fotoğraf çekimlerimizin ardından Ağlayan Çam gidiyoruz. Rehberimizden çam hikayesini dinleyip fotoğraflıyoruz. Kazdağı Milli Parkı içindeki turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğuna geçiyoruz 17:00 – 17:30 civarı turumuz sonlanmış oluyor ve Konaklama İçin kamp yerimize geçiyoruz.
2. Gün
Sabah serpme kahvaltı sonrası

Aşk öyküleriyle bezenmiş, adına şiirler yazılmış, filmlere konu olmuş, unutamayacağınız güzellikler.

HASAN BOĞULDU GÖLETİ

SÜTÜVEN ŞELALESİ

KIZILKEÇİLİ ANIT ÇINAR

SARIKIZ KAZDAĞI ETNOGRAFYA MÜZESİ

ADATEPE KÖYÜ

ZEUS ALTARI

Sabah saat 09:15'de Şelaleler Turumuz için hareket ediyoruz.

Oksijen açısından Alp'lerden sonra dünyada 2. bölge olan Kazdağı Köyleri’ni keşfe başlıyoruz.

Sırasıyla ilk olarak Hasanboğuldu, Sütüven Şelalesini görüyoruz.Ardından Zeytinyağı Müzesini ziyaret ediyoruz. Bu müzede zeytin yağının eskiden ve günümüzde nasıl yapıldığını öğrenip, arzu eden misafirlerimiz alışverişlerini de yapabiliyorlar. Burada tadım ve sunum ikramlarımız oluyor. Sonra Kızılkeçili Anıt Çınar'da fotoğraf molası veriyoruz.

Daha sonra Sarıkız Kazdağı Etnografya Müzesi gezimizin ardından öğle yemeği molamızı veriyoruz. Şelaleler gezimizi takiben eski Yunan köyü Adatepe'ye gidiyoruz. Burada Eski Rum Evleri arasında yapacağımız keyifli yürüyüşün ardından köy hayatını solumanız, dinlenmeniz ve asırlık çınar ağaçları altında güzel bir kahve içebilmeniz için Köy Meydanında serbest zaman veriyoruz.

Serbest zamanın ardından eşsiz güzellikteki manzarasıyla bizleri bekleyen Zeus Altarı’ na gidiyoruz. Burada panoramik fotoğraf molası ve serbest zamanın ardından misafirlerimizi 18.00/18.30 civarı aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Başka bir GAYEMTUR organizasyonunda Görüşmek Üzere…

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Yarım Pansiyon Konaklama
 • 1 Gün Sabah Kahvaltısı
 • 2 Gün Öğle Yemeği
 • 1 Gün Akşam Yemeği
 • Ulaşım Hizmetleri
 • Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 No'lu Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Milli park Giriş ücretleri
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Akşam Yemeği
 • Extra Harcamalar

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 399,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun