Fiyat 175,0 ₺
Rezervasyon Yap

SUUÇTU ŞELALESİ-GÖLYAZI-TRİLYE-MUDANYA-MİSİ KÖYÜ TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

07:00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüks Araçlar İle

Tur Günleri

Her haftasonu

Tur Programı

Siz değerli misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra Balıkesir – Bursa yolu üzerinden harekete geçiyoruz. Susurluk‘da vereceğimiz ihtiyaç molası sonrası Suuçtu şelalesine ulaşıyoruz.
Suuçtu Şelalesi bir fay hattının çökmesi ile oluşmuştur. 38 metre yükseklikten dökülen su, yazın suyunun azalmasına rağmen kış aylarında doldurduğu göleti ile güzel bir manzara sergiler. Gezi alanı ve piknik yeri olarak tercih edilen Suuçtu, etrafını saran kayın ağaçları arasında, serin havası ile tam bir temiz hava deposudur.
Buradaki gezimiz ve fotograf molamız sonrası İznik Konsilinden aforoz edilen 3 papazın kurduğu şehir olarak bilinen Trilye‘ ye varış. Mübadeleden etkilenmiş olan Trilye’nin o mistik havasını eski mimariler arasından yapacağımız keyifli yürüyüşle başlatıyoruz. Faruk Çelik Kültür Merkezi Taş mektep Fatih Camii Dündar evini görüyoruz. Trilye sonrası durağımız Mudanya. Kurtuluş Savaşı’nın silahlı mücadelesini sona erdiren Mudanya ateşkes mütarekesinin imzalandığı şehirde Mütareke evini gördükten sonra şehirden ayrılıp 2000 yıllık tarihi geçmişe sahip olan Misi köyü. (Günümüzde Gümüştepe Mahallesi adıyla Nilüfer İlçesi’ne bağlanan)ilk adının Mysia olduğu sanılan Bursa’nın merkezine 12 kilometre uzaklıkta olan ve ziyaret edenleri tüm doğallığıyla karşılayan Misi köyü asma yaprağı, misket üzümü, pekmezi ve şarabıyla çok ünlüdür.Ziyaretçilerinin ruhunu sınırsız yeşilliğiyle rahatlatan Misi Köyün'de ayrıca meyve ağaçları, kavak ağaçları, çınar ağaçları ve mahallenin içinden geçen Nilüfer çayı bulunmaktadır.Bu muhteşem köyde geçirdiğimiz vaktin ardından turumuza Ulubat Gölü üzerinde kurulmuş Gölyazı köyü ile devam ediyoruz. Doğa ve tarihi bir arada sunan Gölyazı köyünü sahil boyunca gezip Eski Rum mimarisine sahip sokaklarında dolaşıyoruz. Ulubat Göl'ünde sandal turu yaparak nilüfer çiçeklerine ve tarihi kalıntılara ulaşıyoruz. Eski Rum Köyündeki süremizin sonunda dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Bir sonraki GAYEM TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

GELİRKEN GETİRİN

  • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
  • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Ulaşım
  • Rehberlik Hizmeti
  • Gayem Tur güvencesi
  • Araç içi ikramlar
  • Dostluk ve güler yüz
  • Öğle Yemeği
  • Mola & kamp; Alışveriş Yerlerindeki Özel Harcamalar
  • Öğle yemeği

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 2009 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.
Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 175,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun