Fiyat 175,0 ₺
Rezervasyon Yap

URLA-SIĞACIK-SEFERİHİSAR TURU

Değerlendirilmemiş

Hareket Saatleri

Küçükkuyu : 06.15 Altınoluk : 06:30 Akçay : 07.00

Tur Şekli

Günübirlik

Ulaşım

Katılımcı Sayısına Göre Lüx Araçlar ile

Tur Günleri

Her Pazar

Tur Programı

Siz değerli konuklarımızla buluşarak, turumuza başlıyoruz. Önce yol güzergahımızda URLA’ya uğruyoruz. Doğanın dinginliği, kuş sesleri ve denizden esen hafif rüzgar ile sabah kahvaltımızı (ekstra) yapıyoruz. Kahvaltı sonrasında, isteyen konuklarımızla Köstem ZEYTİNYAĞI MÜZESİ’ni gezmeye gidiyoruz. Müze geçmişten bugüne, zeytinyaği üzerine aklınıza gelebilecek her türlü işlemlerin yapılma sürecini ve tarihçesini anlatıyor. Zeytin üzerine, eşi benzeri olmayan bu nadir müzeyi ziyaret ettikten sonra, BADEMLER KÖYÜ’ne geçiyoruz. Ülkemizin en aydın ve en çağdaş yerleşimlerinden biri olan BADEMLER’de, Türkiye’nin ilk ve tek köy tiyatrosunun olmasının yanı sıra, 20 yıllık bir oyuncak müzesi, 80 yıldır hizmet veren bir halk kütüphanesi, yerel üretimi teşvik eden bir üretici pazarı ve sosyal yaşamı destekleyen birçok dernek de yer almaktadır… Bembeyaz evleri ve sahip olduğu tüm bu kültürel birikimleriyle bu köy sizleri derinden etkileyecek… Daha sonra SEFERİHİSAR üzerinden, mandalina kokulu sokakları, tarihi taş evleri, bakir koylara sahip SIĞACIK’a geçiyoruz. Her bir köşesinde sakin şehrin sembolü olan salyangoz resimlerini görebileceğiniz, huzur ve sessizliğin hakim olduğu bu şirin beldede, Sığacık Limanı, Kale içerisindeki tarihi evleri geziyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanın sonrasında keyifli bir günün ardından, AKÇAY'a geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka GAYEM TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle,sizlerle vedalaşıyoruz.

GELİRKEN GETİRİN

  • Kimler Katılabilir: Ciddi sağlık problemi olmayan herkes
  • Yanınızda Bulundurulması Tavsiye Edilenler: Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, fotograf makinası, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı),mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, deniz şortu, mayo,plaj havlusu

Tura Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Rehberlik hizmeti
  • Ulaşım Bedeli
  • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
  • Extra harcamalar
  • Sabah kahvaltısı
  • Öğle yemeği

Genel Bakış

Gezi süremiz, sabah belirtilen yerlerden alınarak başlar. (günübirlik) 0-2 yaş grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş grubundaki çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Gayem-Tur 09 Seyahat Acentesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız belirtilen noktalardan hareket ettiği anda başlar, aynı noktalara dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimizin, öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında, turun önceden haber vermek  kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun iptali durumunda acenta iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğunda tazminat hakkı yoktur.

 

BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Tur rehberimiz gerekli gördüğü takdirde , tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tümünü Gör

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmemiş
Toplam 0 Yorum
Mükemmel
0
İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 , 0 toplam sayfa

Yorum Yap

Created with Sketch.
Fiyat 175,0 ₺

Ön Rezervasyon

Bunları da seveceksiniz

Bültenimize Abone Olun

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Anında Haberdar Olun