Kurumsal Organizasyon

OKULLARA YÖNELİK GEZİLER

Okullar için hazırladığımız günübirlik veya hafta sonu konaklamalı paket programları okulların değerlendirmelerine sunduğumuz gibi okulların talepleri doğrultusunda beklentileri karşılayacak bir programı birlikte de hazırlayabiliyoruz.

Okul gezileri hem çocukların öğrendikleri bilgileri zihinlerinde somutlaştırmaları açısından, hem de hangi konulara merakları olduğunu keşfetmeleri açısından çok önemlidir. Tarihle, fen ve teknoloji ile veya başka konularla ilgili olan her türlü gezi öğrencilerin ufuklarını genişletecektir. Ufku ve bakış açısı genişleyen, merakları kamçılanan çocuklar hayata ve geleceğe güvenle bakar ve daha başarılı olurlar.

OKUL GEZİLERİMİZ; 13.01.2005 tarihli 25699 sayılı resmi gazete ile yayınlanan ; Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliğine uygun hazırlanmaktadır.

DERNEKLERE YÖNELİK GEZİLER

Derneğinizin talepleri doğrultusunda birlikte hazırlayacağımız bir program oluşturabileceğimiz gibi, bizim hazırladığımız alternatif programlar içerisinden seçeceğiniz bir programı da uygulayabiliyoruz. İster günübirlik bir doğa gezisi, isterseniz konaklamalı bir gezi buna siz karar verin gerisini biz halledelim. Siz sadece dostlarınızla keyfini çıkarın..

ÖZEL GRUP GEZİLERİ

Herhangi bir turun sadece kendi grubunuza özel ve de sizin istekleriniz doğrultusunda şekillendirerek yapılmasını isterseniz bizi arayın. Ismarlayın , keyifli bir organizasyona birlikte imza atalım…

Gezinizin sıradanlıktan ve kalabalıktan uzak olmasını, tarihlerinin de size uygun olmasını istiyorsanız talebinizi bize iletin en kısa zamanda size düşlediğiniz tatil seçenekleriyle geri dönelim. Arzu ettiğiniz her çeşit tur taleplerinizi büyük bir özen ve çabuklukla hazırlar ve cevaplarız.

Böylece özel tur seçeneklerimizle turunuzu sadece ailenizle veya kendi seçeceğiniz arkadaş grubunuzla birlikte baş başa geçirmenin yanı sıra turunuzun da istediğiniz tarihlerde başlatma özgürlüğüne kavuşacaksınız.

Özel tur talebinizle ile ilgili bize kişi sayınız, konaklanacak otellerin sınıfı ve kaç günlük bir gezi istediğinizi içeren mail veya faks göndermeniz yeterli olacaktır.

Dilerseniz organizasyon size ait olsun biz aracınızı verelim.

NOT: Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 17 kişilik Wolkswagen Volt Minübüs veya 27 Kişilik İsuzu Turkuaz , 45 kişilik 403 , SAFİR veya MAN ile seyahat edilmektedir. Araçlarda oturma planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı garantisi verilmez.